Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Lada moment do sklepu Google z aplikacjami dla Androida wpadnie Mój Orange w wersji 3.8.

 

Poza wieloma poprawkami, w wersji o numerze 3.8 spodziewajcie się:

  • znacznie ulepszonej diagnostyki i zgłaszania problemów technicznych dla usług stacjonarnych, m.in. dedykowane menu Uszkodzenie, dzięki któremu znacznie łatwiej odnaleźć funkcję, dokładniejsze i szybsze pomiary uwzględniające awarie masowe i prace planowe, przedstawianie gotowych rozwiązań dla znalezionych problemów.
  • graficzna (wykres słupkowy) prezentacja kwot faktur na ekranie płatności dla usług mobilnych - będzie czytelniej i ładniej
  • no i "last but not least" - znowu powtórzę - słuchamy Was i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i to po Waszych opiniach dodaliśmy możliwość bezpłatnego połączenia w sprawie usług stacjonarnych, gdy jesteście zalogowani do usług mobilnych 🙂

Screenshot_20161214-120114.png

 

 Wersji appki z podobnymi zmianami dla iOS i Windows Phone spodziewajcie się w najbliższych tygodniach.

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

82505.gif


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Chwalić @Marta@Serki i innych nie znanych nam członków zespołu zajmującego się tą appką... 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Gratulacje, tak trzymać 🙂 Dobrze że jestem w Orange 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 92
  • 6

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Podpunkt

no i "last but not least" - znowu powtórzę - słuchamy Was i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i to po Waszych opiniach dodaliśmy możliwość bezpłatnego połączenia w sprawie usług stacjonarnych, gdy jesteście zalogowani do usług mobilnych Emotikon: Szczęśliwy

Brzmi najlepiej,

Jestem z Was dumny 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Koniec pochwał, czas na kosmetyczne uwagi 😉

 

@Serki@Marta, wszedłem  sobie w obszar "więcej"... i tam między innymi jest "Poleć aplikację znajomym" - więc klikam, lista metod polecenia długa, fajnie... ale ale dlaczego otwiera mi się z pustym półprzeźroczystym polem na pół ekranu (od góry)... jakby tam było miejsce na jakiś baner czy inne informacje... to po pierwsze, a po drugie przydałby się przycisk "powrót" - tak jak przy innych obszarach dostępnych pod "więcej" - na wypadek gdy się rozmyślę, chyba że jest, a to "puste pole" mi zasłania... chociaż spod spodu przebija "więcej" i kopertka "powiadomień" zostaje oczywiście skorzystać z menu "słuchawki"... 


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Misiek62, to o czym piszesz niestety nie zależy od nas. To jest tzw. natywny widok, na który my nie mamy wpływu i to jak on się wyświetla zależy od producenta telefonu i od Androida 😉

 

Dzięki wszystkim za pozytywny odzew!

Jeśli zauważycie cokolwiek, co będzie budziło Wasze wątpliwości, wiecie gdzie nas szukać 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Marta napisał(-a):

@Misiek62, to o czym piszesz niestety nie zależy od nas. To jest tzw. natywny widok, na który my nie mamy wpływu i to jak on się wyświetla zależy od producenta telefonu i od Androida 😉

 

Dzięki wszystkim za pozytywny odzew!

Jeśli zauważycie cokolwiek, co będzie budziło Wasze wątpliwości, wiecie gdzie nas szukać 🙂


@Marta

Mhmm, to napiszę, że ja mam Sony M4Aqua, chciałem zainstalować na ciut starszym HTC... Desire C, ale googleplay napisało mi że "to urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"... pewnie Android (4.0.3) mu nie odpowiada... może wieczorem sprawdzę na jeszcze innym aparacie, firmy Samsung.


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Misiek62, aby móc korzystać z aplikacji MO trzeba mieć Androida w wersji od 4.1 w górę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Marta, @Misiek62: to jest do zrobienia wyrzucając np. AlertDialog zamiast systemowego narzędzia do share'owania.
Tylko to i tak kiepsko wygląda bo na każdą wersje androida należało by pisać z osobna.

@Marta: planujecie uwolnić api dla programistów? tak aby każdy po autoryzacji mógł sobie stworzyć własną apkę?