Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

A to już decyzja ostateczna na dłużej czy na razie testowane są różne rozwiązania?

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

raczej chyba test bo wiele adresów ktore maja mozliwosc podlaczenia ftth mapa wyklucza pokazujac ze nie maja mozliwosci na ftth  😁
no chyba ze mapa ma spore zaleglosci z aktualizacja 😜



Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@PARANOJA Sprawdziłem kilka adresów u mnie i wszystkie się zgadzały. Jutro wymyślę więcej testów😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

Taki zabieg w wyszukiwarce, że trzeba podać dokładny adres, wyeliminuje pytania typu: mój sąsiad ma a ja nie. Wcześniej było widać okolicę, teraz tylko konkretny wpisany adres.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@ketrasaArtur Cwany gostek i tak sprawdzi w wyszukiwarce wszystkie adresy na całej ulicy i dwóch obok, żeby sprawdzić czy sąsiad nie ma lepiej...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@agat13 dla mnie już by się nie chciało. taki manewr na mapie na pewno spowodował mniej zapytań.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@ketrasaArturMoim zdaniem tak właśnie powinna działać wyszukiwarka skoro zmienną jest adres.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@marko25 

pewnie że była, w sumie nie ma to jak po miesiącu wytłumaczyć, że to jednak nie jest bug, tylko feature, już mnie nic w tej firmie nie zdziwi, dobrze że orange posadzi 100 drzew za to, to jest to czego oczekujemy od telekomu, braku merytoryki, tylko mydlenie oczu 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

to by się wszystko trzymało kupy, gdybyście to po tygodniu stwierdzili od "awarii", plus dodać jakiegoś boxa z komunikatem o awarii, a nie po miesiącu jak filip z konopi wyskoczyli że to jednak tak ma być, i to nie jest błąd, bo pani z PR-u stwierdziła że to pewnie najlepsze rozwiązanie, Bareja to się przy was chowa 😄