Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

Witam, mam problem z aplikacją. Kiedy chce się połączyć z doradcą słyszę cały czas komunikat, żeu muszę skorzystać z aplikacji żeby za darmo się połączyć. Problem w tym że z niej korzystam i nic.
Żeby uprzedzić resztę pytań a znaleźć rozwiązanie :
- nie korzystam z autologowania
- odinstalowalem i instalowałem ponownie
- telefon Sony xperia xa z androidem marshmallow 6.0
-numer zarejestrowany w Playu ale wszelkie propozycje z Orange oraz hasło oraz piny przychodzą mi na ten nr ponieważ mam internet w abonamencie
10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

No jak masz numer w Playu, to nie połączysz się za darmo. To opcja dla klientów mobilnej sieci Orange. Dla Ciebie połączenie przez mój Orange to rozmowa poza sieć rozliczana wg cennika Playa.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

Witam

 

Proszę aktulizować aplikacje mój orange i może wtedy się udać zadzwonić przez aplikacje mój orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

Od kiedy z Playa na infolinię Orange można drydać za free?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

Jeśli dzwonisz z San Escobar ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange


Slonik994 napisał(-a):
Witam, mam problem z aplikacją. Kiedy chce się połączyć z doradcą słyszę cały czas komunikat, żeu muszę skorzystać z aplikacji żeby za darmo się połączyć. Problem w tym że z niej korzystam i nic.
Żeby uprzedzić resztę pytań a znaleźć rozwiązanie :
- nie korzystam z autologowania
- odinstalowalem i instalowałem ponownie
- telefon Sony xperia xa z androidem marshmallow 6.0
-numer zarejestrowany w Playu ale wszelkie propozycje z Orange oraz hasło oraz piny przychodzą mi na ten nr ponieważ mam internet w abonamencie

 

@Slonik994  wspominasz coś o internecie? Jeżeli jest to internet od Orange, to do aplikacji musisz zalogować się danymi usługi internetowej - dla której wcześniej powinieneś (o ile tego jeszcze nie zrobiłeś) założyć konto użytkownika na orange.pl - ustalić login i hasło... być może loginem w aplipacji winien być ID usługi internetowej.  Jeżeli nie od Orange, to nie ma szansy na "darmowe połączenie".


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

żeby połączyć się bezpłatnie musisz być w orange ;]


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange


Misiek62 napisał(-a):

Slonik994 napisał(-a):
Witam, mam problem z aplikacją. Kiedy chce się połączyć z doradcą słyszę cały czas komunikat, żeu muszę skorzystać z aplikacji żeby za darmo się połączyć. Problem w tym że z niej korzystam i nic.
Żeby uprzedzić resztę pytań a znaleźć rozwiązanie :
- nie korzystam z autologowania
- odinstalowalem i instalowałem ponownie
- telefon Sony xperia xa z androidem marshmallow 6.0
-numer zarejestrowany w Playu ale wszelkie propozycje z Orange oraz hasło oraz piny przychodzą mi na ten nr ponieważ mam internet w abonamencie

 

@Slonik994  wspominasz coś o internecie? Jeżeli jest to internet od Orange, to do aplikacji musisz zalogować się danymi usługi internetowej - dla której wcześniej powinieneś (o ile tego jeszcze nie zrobiłeś) założyć konto użytkownika na orange.pl - ustalić login i hasło... być może loginem w aplipacji winien być ID usługi internetowej.  Jeżeli nie od Orange, to nie ma szansy na "darmowe połączenie".


Ale sprawa już chyba wyjasniona. Z komórki w Play nie połączy się za darmo z BOK przez MO.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Nie połączy się z bezpłatnym doradcą Orange

To powiem może tak, bo nie za bardzo mi pomogliscie. To, że mam nr w Playu wcześniej mogłem połączyć się z doradcą przez aplikację, mam najnowszą wersję aplikacji. Ktoś pisał żeby rejestr pokasować z tym nr jak było dzwonione i to nie pomogło. Może jakieś konkretniejsze rozwiązania? ☺️