Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

Zalogowałem się do Mój Orange danymi Neostrady. Widzę w aplikacji wszystkie usługi, także mobilne. Chcąc się przelogować na konto numeru komórkowego, który nota bene jest w pakiecie Orange Love, napotkałem na problem z którego nie mogę się wycofać... Screenshot_20181213-165631.png

 

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

Coś nie teges. ja rano w aplikacji MO musiałem ponownie logować się na wszystkie konta 😞

Anonim

Nie dotyczy

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

@Misiek62, chyba nie czytałeś uważnie moich i @Wiktora prób rozwiązania mojego problemu. Logując się na komórkę z OL, masz dostęp poprzez PIN. Natomiast na neo przewinięcie spojlerem, wymaga kodu abonenckiego. Jeżeli zaś go nie posiadasz, to być może tylko przez tę komórkę będziesz miał dostęp. Ale tego nie gwarantuję, bowiem nie znam szczegółowych mechanizmów w konkretnych przypadkach. Migracja rodzi być może błędy, ale ten jest u Ciebie standardowy, więc kombinuj.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

@Anonim problem jest chyba poważniejszy... generalnie sprowadza się do tego, że tego ekranu, który pokazałem w 1 poście, NIE można się wycofać... nie pomogło wymuszenie zatrzymania aplikacji, nie pomógł restart telefonu... zostaje jedynie przeinstalowanie, czyli wpierw odinstalowanie aplikacji, co zaraz zrobię. @Bartłomiej - to chyba jest bug, o których raportowanie prosiłeś w temacie "NO - mobile vs PC ( bug log )".


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

Cześć @Misiek62 dzięki za info, co prawda tamten temat dotyczył Nasz Orange, ale już zabieram się za "symulacje" problemu jaki u Ciebie wystąpił - sprawdzimy czy to incydent.

 

EDIT: Nie udało mi się wygenerować tego błędu, przerzucając się pomiędzy ~ 17 usługami - nie było żadnego crash'a i komunikatu jaki pojawił się Tobie.

 

Po przeinstalowaniu apki nadal się dzieje to samo ?


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

Z tego co "życie" pokazuje, to apka zaczyna się krzaczyć, gdy zalogujemy się do stacjonarnej usługi składowej (z Orange Love). Swego czasu razem z @Anonim rozkładaliśmy to na części pierwsze ;-).

 

Sytuacja nie ma miejsca, gdy zalogujemy się na konto nr. komórkowego (Orange Love Telefon komórkowy) :)... Spróbuj @Misiek62 w ten sposób - tzn. zaloguj się jedynie na to konto.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

@Wiktor, wiem, że logowanie się tylko na mobile nie rodzi problemów, ale chyba wiesz, że mam ciągoty do sprawdzania tego co apka zdaje się udostępniać. @Bartłomiej po przeinstalowaniu problem nie znika. Dla jasności opiszę bardziej dokładnie... Po zalogowaniu się do apki danymi Neostrady widzę wszystkie "konta stacjonarne " czyli Neostrady, TV, telefonu stacjonarnego, nawet darmowego Orange wifi oraz konta mobilne. Próba przełączenia na numer komórkowy wchodzący w skład pakietu Orange Love - bez wylogowania z profilu Neostrady - kończy się tą blokadą jak na obrazku, bez możliwości wycofania się z tego stanu. Po przeinstalowaniu sprawdzę czy da się przejść z NEO na mobilny poza pakietem OL. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie można się wycofać ze zmiany konta użytkownika

Próba numer dwa... Po kolejnym przeinstalowaniu logowanie danymi Neostrady, potem próba przejścia (bez wylogowania) na konto mobilne - drugi numer komórkowy nie w pakiecie OL - problem ten sam. Więc chodzi mi o to żeby dokonano poprawki, która umożliwi wycofanie się z takiego nieudanego (niemożliwego) zalogowania, zamiast komunikatu "skontaktuj się z BOK" możliwość powrotu do formatki wprowadzania numeru usługi i hasła.