Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Polecam aplikację Free SMS Bramka: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.prog_net.smsessenger

Wygonie można z niej wysyłać sms-y dostępne w ramach MultiBox (jeśli jest się klientem Orange to przysługuje 30 darmowych SMSów na miesiąc), dodatkowo po wysłaniu wyświetla się info ile jeszcze zostało.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Mało bezpieczna aplikacja.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Mało bezpieczna aplikacja.

Skąd taka opinia, na podstawie czego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Bo nie korzysta z API, ale prosi o login i hasło. Niektórych tym loginem i hasłem mogą komuś nabić rachunek.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

To ja mam bezpieczniejszą alternatywę, tak mi się zdaje. To MySMS (jest jeszcze jakaś analogiczna aplikacja Microsoftu, ale miałem problem z jej skonfigurowaniem). Trzeba założyć u nich konto i zainstalować aplikację na telefonie, która musi być uruchomiona, by wszystko działało, ale potem można z aplikacji na komputerze lub przez przeglądarkę szybko wysyłać smsy. Są one wysyłane tak (patrząc z punktu widzenia użytkownika), jak byśmy normalnie wysłali smsa z telefonu (widać je więc w telefonie w smsach). Generalnie prymitywnie proste to w obsłudze i lekkie.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Darmowa bramka działa w Multi Box - zalogowałam się tam i wysłałam  teraz z bramki smsa do siebie Emotikon: Język


Screenshot_2019-10-15 SMS z Internetu - darmowa bramka SMS Orange.png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Faktycznie działa i to nawet bez logowania. Czyżby w końcu prace serwisowe zostały zakończone 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@ani2501napisał(-a)

Faktycznie działa i to nawet bez logowania. Czyżby w końcu prace serwisowe zostały zakończone 🙂 


@ani2501 

Póki działa to korzystajcie z owego dobrodziejstwa 😁😁😁 - tego Wam życzę 🙂

Pozdrawiam 😃


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@Piotrekk85napisał(-a)
Bo nie korzysta z API, ale prosi o login i hasło. Niektórych tym loginem i hasłem mogą komuś nabić rachunek.

Nie korzysta z API ale wysyła SMS-y z Orange MultiBox, konta które podaje się w ustawieniach. Więc wykorzystuje login i hasło.

A do API nie było by wymagane hasło i login?
Jak niby nawet mając logi i hasło można komuś nabić rachunek? Przecież tak trzeba wszystko potwierdzać jakimś numerem którego nigdy nie pamiętam:). Dodatkowo można aktywować opcję autoryzacji przez SMS dla bezpieczeństwa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@wscieklaewkanapisał(-a)

Darmowa bramka działa w Multi Box - zalogowałam się tam i wysłałam  teraz z bramki smsa do siebie Emotikon: Język


Screenshot_2019-10-15 SMS z Internetu - darmowa bramka SMS Orange.png

I to jest dobra wiadomość, dzięki za informację!