Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Witam, czy wiecie coś na temat darmowej  bramki sms na stronie Orange? Juz od ok 3 tygodni chce wysłać sms-a z bramki i pojawia się komunikat "Trwają prace serwisowe. Darmowa usługa będzie niedostępna do jej ukończenia. Prosimy spróbować później". Nie wiem czy jest to chwile, choć ta chwila trwa już bardzo długo, czy możne Orange z niej zrezygnowało, a możne jest pod inna strona ? 

39 ODPOW. 39

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@ania2501napisał(-a)

Witam, czy wiecie coś na temat darmowej  bramki sms na stronie Orange? Juz od ok 3 tygodni chce wysłać sms-a z bramki i pojawia się komunikat "Trwają prace serwisowe. Darmowa usługa będzie niedostępna do jej ukończenia. Prosimy spróbować później". Nie wiem czy jest to chwile, choć ta chwila trwa już bardzo długo, czy możne Orange z niej zrezygnowało, a możne jest pod inna strona ? 


@ania2501 

Rzeczywiście u mnie to samo 😞

Pozostaje sms  z multi box ale pod warunkiem, że masz założone konto na www.orange.pl 

https://www.orange.pl/multi_box.phtml


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Nie wiem jak u Cibie ale bramka z multiboxa tez nie działa:/ orange schodzi na psy 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 21
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

U mnie bramka z Multiboksa działa, ale tam jest tylko 30 smsów miesięcznie. Jak ktoś regularnie wysyłał smsy z bramki, tak jak ja, bo jest to 10 razy wygodniejsze, niż pisanie smsa na smartfonie, to to jest bardzo niski limit. Nie rozumiem, jak można wyłączyć tak istotną funkcjonalność serwisu na już ponad miesiąc. Mogli chociaż na ten czas zdjąć limit z bramki na Multibox ...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange


@ania2501napisał(-a)

Nie wiem jak u Cibie ale bramka z multiboxa tez nie działa:/ orange schodzi na psy 


Do Multi Boxa musisz @ania2501  zalogować się używając poprzedniego konta www.

 


Screenshot_2019-09-18 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska(1).png
Screenshot_2019-09-18 Zaloguj się do Mój Orange Orange Polska.png

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Mijają kolejne tygodnie a bramka ciągle nie działa.
Czy #Orange może się określić, czy bramka będzie jeszcze działać, czy została po prostu zamknięta i już więcej nie wyślemy SMSów ze strony?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Ze strony po zalogowaniu do Multiboxa cały czas można wysłać smsy. Jednak bramka sms bez rejestracji ciągle nie działa. Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

Loguje sie do do Multi boxa tak jak to pokazałeś ale wchodząc na smsy wyskakuje mi takie okienko, wiec nie wiem o co chodzi i dlaczego nie mogę nawet tych 30 smsów wysłać box_1.jpg 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

A masz aktywną komórkę w sieci Orange?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nie działa darmowa bramka SMS na stronie Orange

@ania2501 

 

Spróbuj skontaktować się z konsultantem na czacie

 

https://www.orange.pl/view/kontakt