Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

Witam,

czy ktoś może mi Powiedzieć dlaczego na stronie widnieje informacja,  że moja umowa skończyła się w momencie kiedy będzie trwać jeszcze przez rok? Często dla pewności sobie tam sprawdzałem dokładne daty, teraz gdy to zobaczyłem specjalnie wygrzebałem umowe papierową i faktem jest że trwa do września 2017 lecz na stronie widnieje informacja, że umowa sie już skończyła.

 

 Rozmawiałem z "działem technicznym" poprzez aplikację Mój Orange na ten temat.

Cała rozmowa odbyła się z panią, przepraszam ale po głosie spokojnie mogę stwierdzić 60+, że ona nie wie. 10 minutowa rozmowa, krok po kroku tłumaczenie gdzie to w ogóle jest napisane i Pani w ciągu z tej 10 minutowej rozmowy stwierdziła ok. 40 razy cytuję "ja to nie wiem". Wysokie kompetencję. Szczytem było pytanie o hasło do konta bo ona to sie zaloguje i chce to sama zobaczyć tylko, że wtedy to ja sobie będę musiał hasło zmienić. Delikatnie mówiać, cyrk?

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

Nie zmieniałeś promocji? abonamentu?

O jaką usługę chodzi?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

No bardzo dziwne to co piszesz. Jeśli już niby się "skończyła" to skorzystaj z tego i przedłuż ja z urządzeniem,a jak by co to będzie na Orange bo mają na stronie napisane tak jak mają 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

@pszprega nie namawiaj kolegi do złego Emotikon: Język To grzech Emotikon: Język Pozdrawiam 😜


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

Oj tam oj tam może nikt się nie kapnie 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 25
  • 2

Niby koniec umowy ktora ma jeszcze rok?

Mam podobny przypadek  w rodzinie, umowa przedłużona niegdyś przez telefon (ale dostarczyli wersję papierową) ważna jeszcze kilka miesięcy, a Mój Orange optymistycznie tego nie dostrzega. Trzeba uważać, żeby nie wypowiedzieć za wcześnie, bo grozi naliczenie kary.