Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

Witam, 

Jutro dotrą do mnie 3 karty sim orange abonament i naszła mnie pewna myśl,

Czy jak mam 3 numery na 1 umowie, po 1 karcie dla członka rodziny, to każdy będzie mógł założyć konto Mój orange dla swojego numeru za pomoca własnego maila czy można założyć tylko jedno konto dla wszystkich numerów, muszę przyznać że zależy mi na tym żeby każdy mógł założyć sobie własne konto a nie żebym ja musiał dzielić się danymi do logowania z rodziną.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

@karmelovvy jedno konto na jedną umowę, czyli trzy numery. Identyfikowanie usług jest po numerze PESEL, a każdy numer jest zarejestrowany na tą samą osobę.

Każdy z użytkowników może się logować do apki Mój Orange przy użyciu numeru telefonu, ale wtedy konto jest z ograniczeniami. Pełna funkcjonalność konta jest dopiero po zalogowaniu e-mailem.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

@karmelovvy jedno konto na jedną umowę, czyli trzy numery. Identyfikowanie usług jest po numerze PESEL, a każdy numer jest zarejestrowany na tą samą osobę.

Każdy z użytkowników może się logować do apki Mój Orange przy użyciu numeru telefonu, ale wtedy konto jest z ograniczeniami. Pełna funkcjonalność konta jest dopiero po zalogowaniu e-mailem.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

Szkoda w plusie można było się zalogować za pomocą nr telefonu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

@karmelovvy w poprzedniej apce można było logować się numerem telefonu i każde konto miało pełną funkcjonalność. Do obecnej apki Mój Orange też moźna się zalogować numerem telefonu, ale to bardziej podgląd, niż pełna funkcjonalność konta.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 19
  • 0

Mój orange - jedna umowa l, konto na kazdy numer

A, rozumiem no cóż zobaczę jutro jak dotrą do mnie karty, najwyżej podzielę się danymi do logowania z rodziną.