Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange przez www - nie moje numery


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Witam, na moim koncie moj orange przez www pojawily sie dwa nie moje numery, pani powiedziala ze sa moje... wiec kazalem jej zablokowac ale zablokowala moj numer, hehe.... w apce moj orange widze tylko moje numery... orange ma usterkę czy cos bardziej powaznego?

________________
* Przeniesione z działu Na kartę – moderator Kinga

 

21 ODPOW. 21

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój Orange przez www - nie moje numery

@OxygenePrawdopodobnie przekłamanie sytemu. Inaczej jest w rzeczywistości, a inaczej wyświetla-co może wskazywać fakt, że zablokowała obcy nr, a tak naprawdę Twój..

Zgłoś ten fakt, a się wyjaśni, bo nie słyszałem o podobnym przypadku


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Odblokowała inna pani... tylko nadal widzę dwa obce numery, mogę widzieć do kogo pisały itp... ale przy próbie blokady takie coś jest;

 

Wewnętrzny błąd komponentu Karta SIM

 

I gdy wchodze sprawdzic na moje karty widze konto 1 z 5... wchodzę a tam tylko 4 numery (dwa nie moje) a w apce tylko widze 2 moje....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene  to jakiś błąd systemu musi być, zrób zgłoszenie i dodaj do zgłoszenia screena z apki.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój Orange przez www - nie moje numery

@OxygeneBłąd systemu, skoro widzisz z każdego poziomu inaczej, a nawet obserwujesz ruch innych kart. Masz ich numery? Zawsze się można porozumieć i zweryfikować, bo przy rejestracji tamtych mógł nastąpić błąd i połączyło Wasze konta, czy przypisało tamte Tobie..Masz wszelakie dane do reklamacji, więc pisz...

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Zgłosilem, ale pani nie wiadomo co zrobi.... kolejna pani zablokowala karty, a w sytemie widze ze sa cały czas aktywne.... poczekam do poniedzialku..... mijemy nadzieje ze nie skorzystal ktos z mojego peselu aby zarejestrowac karty...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Mój Orange przez www - nie moje numery

@OxygeneSkorzystał, nie skorzystał...mógł przez pomyłkę jednej cyferki właśnie Twój podać i stąd problem. System zgłupiał i dopisał, ale nie tak do końca 🙂

Informuj jak to się potoczy


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

W apce sa dwa numery i nie widzę tych "obcych" mam nadzieje że to wina Orange i mam nadzieję że fachowcy to załatwią, albo ktoś wewnątrz Orange ma jakiś dostęp i robi przeróżne rzeczy na kontach klientów... rotacja jest bardzo duża, więc każdy "studencik" ma dostęp do wielu nieautoryzowanych rzeczy... potem się zwolni a problem pozostanie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Mój Orange przez www - nie moje numery

@Oxygene apka wyświetla tylko Twoje aktywne numery  natomiast przez www są dostępne wszystkie usługi, aktywne i te archiwalne. Po którejś aktualizacji tak się zrobiło. Ja mam ponad 80 usług z czego tyllo 16 aktywne, reszta tylko widoczna, ale nie da się wejść na konto archiwalne. Widać tylko listę. Aktywne numery działają bez problemu.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 43
  • 0

Mój Orange przez www - nie moje numery

Czy jest szansa ze jakis mój numer archiwalny wrocił do sprzedaży, ktoś go kupił, aktywował nawet swoimi danymi i pojawił się spowrotem w moim Mój Orange?