Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange - Orange Energia


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

Mój Orange - Orange Energia

Witam,

Od jakiegos czasu płace również za energię elektryczną w imieniu swojej najbliższej osoby, która nie tak dawno zmarła. Płaciłem za nią systematycznie przelewem. Niestety dana osoba, ktora wcześnij umowę zmarła, a tym samym po długim okresie, otrzymuję umowę kompleksową za energię elektryczna. Tym samym lzej dla mnie, bo już nie muszę w czyimś imieniu wysyłać, tylko będzie na mnie.

Druga sprawa jaką bym chciał poruszyć, to aplikacja Mój Orange, gdzie brakuje rozliczenia za energię elektryczną. Mam tylko tel. komórkowy i tam mam konto w Mój Orange jako abonament.

 

Przydałaby się jeszcze opcja usługi za prąd, którego nie ma w aplikacji Mój Orange

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - Orange Energia

@andrzejno1  co do Orange Energia w aplikacji Mój Orange, aplikacja z założenia jest dla usług mobilnych i stacjonarnych, chyba że osobna aplikacja by na ten cel powstała, to już trzeba Pomysł zrobić.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

Mój Orange - Orange Energia

w czym problem?, własnie mam usługę mobilną. Szkoda, żę nie w jednej aplikacji

Anonim

Nie dotyczy

Mój Orange - Orange Energia

@andrzejno1  tak jak było pisane wcześniej, pomysł zrób by do aplikacji dodano Orange Energia, choć moim zdaniem prościej dedykowaną aplikację stworzyć 😎