Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto główne w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Konto główne w Mój Orange

Czy możliwa jest zmiana numeru telefonu na które przychodzą sms-y w aplikacji mój Orange, jeżeli do konta przypisane są inne numery telefonów?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Konto główne w Mój Orange

Tak.

Wejdź w sekcje zabezpieczenia, i tam Zmień numer do autoryzacji.



Wyłączenie i zmiana numeru do autoryzacji nie dotyczy wszystkich operacji - w przypadku niektórych operacji, i tak zostanie wysłany SMS pod numer, którego sprawa dotyczy - na przykład w wypadku wymiany karty SIM.

 

EDYCJA:

Zmiana numeru do autoryzacji lub wyłączenie autoryzacji wymaga przepisania kodu otrzymanego SMS na numer główny. Jeśli nie masz do niego dostępu, możesz poprosić na czacie w dzień roboczy (np. jutro) o zmianę lub wyłączenie autoryzacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Konto główne w Mój Orange

Chodzi Ci o SMSy z kwotą do zapłaty, informacyjne o np włączeniu usługi, do autoryzacji, czy jakie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Konto główne w Mój Orange

Np żeby zobaczyc wykaz połaczeń na innym numerze sms przychodzi na numer główny, który aktualnie nie działa. (Skasowany esim podczas przenoszenia na inne urządzenie)


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Konto główne w Mój Orange

Tak.

Wejdź w sekcje zabezpieczenia, i tam Zmień numer do autoryzacji.



Wyłączenie i zmiana numeru do autoryzacji nie dotyczy wszystkich operacji - w przypadku niektórych operacji, i tak zostanie wysłany SMS pod numer, którego sprawa dotyczy - na przykład w wypadku wymiany karty SIM.

 

EDYCJA:

Zmiana numeru do autoryzacji lub wyłączenie autoryzacji wymaga przepisania kodu otrzymanego SMS na numer główny. Jeśli nie masz do niego dostępu, możesz poprosić na czacie w dzień roboczy (np. jutro) o zmianę lub wyłączenie autoryzacji.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Konto główne w Mój Orange

Aby zmienić nr do autoryzacji SMS, musisz wejść na stronę Mój Orange -> Zabezpieczenia -> Autoryzacja SMS -> Zmień numer


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Konto główne w Mój Orange

Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂