Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62, niestety nie ma obecnie sposobu na sprawdzenie kiedy ostatnio się logowałeś, ale jeśli nie masz pewności, to na pewno nie zaszkodzi się zgłosić, tylko pamiętaj, aby teraz już się zalogować na oba numery 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Zalogować, czy NIE logować? Jeżeli zalogować to wystarczy przelogowanie w jednym urządzeniu na drugi numer przypisany do konta....

 

Kurcze, dajmy na to, że Komisji spodoba się hasło zarejstrowane na numer używany przez żonę, więc czytam (pobieżnie) regulamin i ...
" Zwycięzca zostanie poproszony o potwierdzenie/podanie swoich danych tj. imienia i nazwiska lub nazwy podmiotu, adresu zamieszkania/adresu siedziby firmy, adresu do doręczenia Nagrody, jeżeli jest inny niż adres zamieszkania/adres siedziby, a w przypadku osób fizycznych, także numeru PESEL, potrzebnego do rozliczenia podatku dochodowego. " - może być zaskoczona, podać swoje dane, a przypominam numer rejestrowany na mnie - i mamy do czynienia z inną osobą... Nagroda przepadnie Sfrustrowany robot

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62, rzeczywiście od strony technicznej liczy się samo zalogowanie, więc jeśli zalogujesz się na oba numery na tym sami urządzeniu to zgłoszenia wezmą udział w konkursie, ale to trochę mija się z celem samego konkursu, więc ze swojej strony polecam zainstalować aplikację także na numerze Żony, pokazać jej jak działa i namówić, aby pomogła w wymyśleniu fajnych haseł reklamowych - co dwie głowy to nie jedna! 🙂

O podawanie danych się nie martw - komisja też człowiek i zależy jej, aby wszyscy byli zadowoleni, więc jeśli wygracie i zadzwonią do Żony to dokładnie wyjaśnią jakich danych potrzebują i zrobią co będą mogli, włącznie np. z dzwonieniem po kilka razy, aby udało się przekazać nagrodę 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Po powrocie namówię siostrzeńca by wystartował w ów konkursie 😛 Ja..... Mam jeszcze 1 nr w szufladzie, więc może?? Zobaczymy. Pozdrawiam.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):
@Misiek62, rzeczywiście od strony technicznej liczy się samo zalogowanie, więc jeśli zalogujesz się na oba numery na tym sami urządzeniu to zgłoszenia wezmą udział w konkursie, ale to trochę mija się z celem samego konkursu, więc ze swojej strony polecam zainstalować aplikację także na numerze Żony, pokazać jej jak działa i namówić, aby pomogła w wymyśleniu fajnych haseł reklamowych - co dwie głowy to nie jedna! 🙂

O podawanie danych się nie martw - komisja też człowiek i zależy jej, aby wszyscy byli zadowoleni, więc jeśli wygracie i zadzwonią do Żony to dokładnie wyjaśnią jakich danych potrzebują i zrobią co będą mogli, włącznie np. z dzwonieniem po kilka razy, aby udało się przekazać nagrodę 🙂

Jasne, wczoraj na "słuchawce" używanej przez żonę zaktualizowaliśmy "Mój Orange" ... i zalogowaliśmy na ten drugi numer... a co do moich danych to Ona je zna, tak jak ja Jej Emotikon: Język


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Starzy już od dawna czerpią korzyści z bonusów z Mój Orange ... w tym finansowych 🙂 (darmowy kontakt z doradcą, oferty etc) 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Dzień dobry, jestem właścicielem smart planu wspólnego, zgłosiłem hasło reklamowe z numeru na którym wcześniej miałem zainstalowaną aplikację Mój Orange, kiedy się zorientowałem wysłałem drugie zgłoszenie z numeru używanego przez żonę - należącego do mnie. Na tym numerze i telefonie nie było zainstalowanej aplikacji, zrobiłem to dopiero po wysłaniu zgłoszenia. Czy to zgodne z zasadami konkursu? (nie dotarłem do takiego przypadku czytając regulamin).

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Cześć @tomala, wszystko jest w porządku i weźmiesz udział w konkursie 🙂

  • zgłoszenia dla numerów, które logowały się do aplikacji przed startem konkursu (numer, którego używasz Ty) po prostu zostaną odrzucone
  • z kolei jeśli zalogowałeś się już po dodaniu zgłoszenia (na numerze Żony) to też wszystko gra, bo będziemy sprawdzać jedynie czy zalogowałeś się choć raz w okresie 5-18 września

Przy okazji pamiętaj, że:

  • w praktyce liczy się fakt zalogowania do aplikacji, a nie sama jej instalacja
  • konkurs ma kilka etapów i w każdym możesz wziąć udział, aby zwiększyć swoje szanse

Powodzenia w konkursie i niech miło Wam się korzysta z Mój Orange! 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Gdzie będzie można sprawdzić wyniki konkursu? Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Cześć @PaulinaAnna, dane zwycięzców (imiona, pierwsze litery nazwisk, miejscowość) będą publikowane na stronie konkursu, czyli konkurs.mojorange.pl zawsze wkrótce po zakończeniu każdego etapu, czyli tuż po:

  • 23 września (spośród odpowiedzi zgłoszonych od 5 do 18 września)
  • 7 października (19 września – 2 października)
  • 21 października (3-16 października)
  • 4 listopada (17–30 października)
  • 18 listopada (31 października – 13 listopada)
  • 2 grudnia (14–27 listopada)

Powodzenia!

 

Update: Wyniki są podawane na stronie, gdy uda nam się skontaktować ze wszystkimi zwycięzcami, więc od dnia wyłonienia zwycięzców do chwili opublikowania wyników na stronie może minąć od kilku godzin, do kilku dni.