Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange" (zakończony)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62 - Ty pieronie jeden wyprzedziłeś mnie!  

   Miałem o tym napisać ale jeszcze dumałem nad szczegółami.... 😄 

 

A więc tak, uściślając:  Proponuję ustalić jakąś kwotę-premię za zainstalowanie i uruchomienie aplikacji.

Np  10PLN - z automatu jako odpowiednia ilość GB zamieniana na minuty lub sms/mms na kartę  lub  ulga kwotowa na abonament

 

Wszystko zależy od tego jaką premię Orange na to przeznaczy... Ale punktem wyjścia powinna być kwota w złotych.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Mężczyzna: LOL @Jozefg dziękuję za uznanie Mrugający mężczyzna to co napisałem to zarys, sam wiesz, nie wiemy jaki budżet jest na promocję, czy to ma być akcja jednorazowa itd. Moim zdaniem, promocja rabatowo/pakietowa powinna być na każdy numer (choćby prywatny, nie firmowy) i potrwać jakiś czas. np. pół roku.

 

Ja się zastanawiałem jeszcze czy napisać to w tym temacie, czy zrobić jak sugerował Artur - założyć nowy temat. Uznałem, że tworzenie tematu jest niepotrzebne.

 

Update. Co do tych pakietów (minut, Gb) miałby jeszcze zastrzeżenie, oczekiwanie, żeby to nie był prezent krótkoterminowy, jak już to dający realną szansę na efektywne wykorzystanie, czyli miesiąc.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Całkiem fajne pomysły macie, chociaż uważam ze są nierealne. Aplikacja może być używana np przez nowych milion klientów, daj każdemu po złotówce i........suma jest mega wysoka w porównaniu ze zorganizowaniem takiego konkursu.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim dlatego ja nie ośmieliłem się określać kwoty. Wiesz nawet 5 zł (przypominam, że pisałeś iż przyjmiesz takie wpłaty ;Mrugający mężczyzna ) też może być atrakcyjne, jeśli przez jakiś okres. A jeżeli w postaci minut/Gb, to umówmy się Orange to może kosztować jedynie zmniejszenie wpływów.

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Anonim też tak uważam, dlatego moim zdaniem najlepszym wyjściem byłoby danie każdemu, od ręki pakiet 10GB.
Można to zorganizować jako jednorazowy przycisk w aplikacji.

Co o tym myślisz @Artur?
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

@Misiek62 pisałem to w żartach 😜 Uwierz lubię zartować 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

 


pablo_ck napisał(-a):
Całkiem fajne pomysły macie, chociaż uważam ze są nierealne. Aplikacja może być używana np przez nowych milion klientów, daj każdemu po złotówce i........suma jest mega wysoka w porównaniu ze zorganizowaniem takiego konkursu.

@Anonim  -  Każdy bonus powinien być wyrażony jakąś wartością  kwotową. Pomimo że kasy nikt nie dostanie... 😄

   Mogą to być GB  lub  jakiś pakiet sms, mms, minut, itp. 

Jak sobie to wyobrażam? Prosto. 

  Ktoś pobiera na komórkę Mój Orange, rejestruje i loguje się. I w tym momencie widzi planszę np:

"Witamy w aplikacji mobilnej Orange,  otrzymujesz jednorazowy bonus do wyboru [A. GB], [B.sms],  [C.mms], [D.minuty]  -itp".

Plansza powitalna powinna pokazać się tylko 1 raz na określonym numerze telefonu! Bez względu na ilość logowań czy reinstalacji aplikacji.

       No ale ja sobie mogę wyobrażać ale oczywiście nie upieram się - decyduje  Orange, wiadomo ... 😄


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"

Wybaczcie, znalazłem miejsce w tym kraju, gdzie nie ma zasięgu komórkowego. Najpierw stres i niepokój, a potem... relaks. Czy to już uzależnienie od internetu? ;D

 


Mathias1 napisał(-a):

Cud, miód, ale jak mam wziąć udział w konkursie bez pobrania aplikacji na telefon?

A nie mogę jej pobrać, bo nie została zaprojektowana na BB...

 

Czyli hasło reklamowe:

Mój telefon, Wasz Orange?

😉


Niezła próba z tym hasłem, @Mathias1 ;))) Niestety... Nie planujemy aplikacji dla BB, sam wiesz jak jest, za mało osób używa... Gdy zaczniesz korzystać z mainstreamu to i mainstreamowe konkursy będą dla Ciebie 😉

 


Misiek62 napisał(-a):


@Artur , jest powiedzenie "najprostsze rozwiązania są najlepsze" ... dlatego sądzę, że najleszy efekt w postaci wzrostu liczby użytkowników aplikacji może dać wprowadzenie wymiernej korzyści dla użytkowników np. comiesięcznych kodów na darmowe minuty/gigabajty (do wyboru) albo rabatu do rachunku - do pobrania przez aplikację. Jeśli zaś chodzi o rzeczywiste upowszechnienie takiego rozwiązania... SMS do klientów Orange.


@Misiek62, podoba mi się! Dla osób z abonamentem rabat na fakturze za założenie konta i pobranie aplikacji, tak jak za korzystanie z e-faktury (kiedyś o tym myśleliśmy, wrócimy do tematu i sprawdzimy czy teraz uda się wprowadzić), a dla osób z numerami na kartę pakiety minut/danych. Tak, jak @Anonim zauważył - to będą małe zniżki/pakiety, bo bardzo dużo osób korzysta już z aplikacji, ale wierzę, że mogłoby być skuteczne. Przekażę do naszych marketingowców i zobaczymy, co da się zrobić 🙂

 

A wracając do tematu... 😄

 

Dodałem w pierwszym poście info kiedy są wyniki, czyli data wyłonienia zwycięzców + 3 dni robocze, więc gdyby ktoś pytał, to wiecie - kierujcie do pierwszego wpisu 🙂

 

Najbliższe wyniki zostaną podane:

 

  • pomiędzy 21 a 25 października (III etap)
  • pomiędzy 4 a 8 listopada (IV etap)
  • pomiędzy 18 a 22 listopada (V etap)
  • pomiędzy 2 a 6 grudnia (VI etap)

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


pablo_ck napisał(-a):

@Misiek62 pisałem to w żartach 😜 Uwierz lubię zartować 🙂


@Anonim ależ ja odebrałem tamten wpis jako żart... ale pozwól, że wykorzystam czasem Twoje żarty przeciwko Tobie - jako zaczepkę, żart, nigdy nie złośliwość.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs promujący aplikację: "Moje hasło reklamowe, Mój Orange"


Artur napisał(-a):

A wracając do tematu... 😄

 

Dodałem w pierwszym poście info kiedy są wyniki, czyli data wyłonienia zwycięzców + 3 dni robocze, więc gdyby ktoś pytał, to wiecie - kierujcie do pierwszego wpisu 🙂

 

Najbliższe wyniki zostaną podane:

 

  • pomiędzy 21 a 25 października (III etap)
  • pomiędzy 4 a 8 listopada (IV etap)
  • pomiędzy 18 a 22 listopada (V etap)
  • pomiędzy 2 a 6 grudnia (VI etap)

@Artur nareszcie zdecydowanie potwierdziłeś moje interpretacje regulaminu Mrugający mężczyzna

 

poproszę wynik 22X bo to dla mnie ważna data Bardzo szczęśliwy mężczyzna może na ten dzień komisji się spodoba moje hasełko. Zakłopotany mężczyzna