Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 1

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

Wszyscy czekamy na aktualizację od kilku miesięcy, czy może czegoś nie wiem? Chodzi o sytuacje w której ma się abonament i numer na kartę. Aplikacja wyświetla tylko numer na kartę.

 

 

 

_______________

*Temat przeniesiony z działy "Abonament" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

@michal123 aplikacja Mój Orange wersja 5.18 wyświetla wszystkie usługi zapisane na numer PESEL. Mam abonament komórkowy i numery na kartę i te usługi mam dostępne w apce. 

Czy usługi, które chcesz mieć dostęp do w apce są zarejestrowane na Ciebie, czy na inną osobę. Bo jeżeli oferty na kartę są na jedną osobę, a oferta Orange Love na inną, to nie będzie widoczna w Mój Orange.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

@michal123 , może usuń konto https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj (48h) za pomocą komputera, a następnie zarejestruj się ponownie. Po czym pobierz ponownie aplikację na telefon. 

 

Uwaga: Cały proces może potrwać 2-3 dni. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

@michal123 ze względu na planowe prace, podpowiedź @Ron-a najlepiej robić w poniedziałek. Może też po weekendowych pracach problem zostanie rozwiązany. Po pracach sprawdź najpierw zanim usuniesz konto.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 1

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

Numer na abonament mam od bardzo dawna a kilka lat temu przyłączyłem żonę która ma numer na kartę. Nie było problemu przy starej aplikacji (tej z przed kilku miesięcy). Teraz widzę tylko numer żony i jej usługę na kartę.
Zgłaszałem to do Orange jeszcze w wakacje jak weszła ta nowa aplikacja. Nawet już raz dostałem potwierdzenie, że rozwiązano mój problem. Skontaktowałem się, że dalej nie działa już ponad miesiąc temu i nic.
Najważniejsze, że są osoby którym działa to normalnie więc tylko u mnie jest problem. Pójdę do salonu orange, jak nie pomogą na miejscu to spróbuje usunąć konto.

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

@michal123  konto Mój Orange usuń na portalu www, wycieczka do salonu może być bez celowa, inna opcja to telefonicznie, bug masz na koncie, dlatego aplikacja nie pokazuje obu numerów przy pisanych do PESEL 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

Konsultant w salonie nie pomoże... Nie ma za wiele możliwości, a może nawet nie wiedzieć o co chodzi 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

@michal123 czy oba numery są zarejestrowane na jedną osobę? Jeżeli abonament jest na Ciebie, a numer na kartę na żonę, to trzeba będzie założyć konto Mój Orange.na numer abonamentowy. Wtedy na jednej apce będzie można dodać dwa konta i będą widoczne obydwa numery. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 10
  • 1

Kiedy w aplikacji Mój Orange będzie można opłacać abonament?

Zgłaszałem kolejny raz i kolejny raz wiadomość, że usterka naprawiona. Oczywiście dalej nie działa. Nawet ostatnio była duża aktualizacja która nie naprawiła błędu. Byłem w salonie też nie wiedzą o co chodzi.
Dla osób z tym samym problemem - szkoda pieniędzy i czasu na infolinie, walczyłem pół roku...

Ale znalazłem rozwiązanie. Po 15 latach kończę współpracę z Orange i przenoszę numer do innej sieci.
Dzięki wszystkim za rady, pozdrawiam.