Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Piątkowa AMA, weekendowe prace i znów zero napraw. Czy naprawdę osoby planujące taki nowoczesny serwis planują funkcjonalności, że numer który będzie ustawiony przez Orange jako pierwszy na liście musi być wiecznie w Orange? Usunięcie numeru, przeniesienie numeru, czy nawet migracja do FLEX powoduje zablokowanie całego ecare dla wszystkich numerów. 

Dziękuję za odpowiedź @Michał_FB6 w trakcie AMY i chyba ten uśmieszek na końcu był niestosowny.

 

 

77 ODPOW. 77

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Słusznie @Piotrekk85 zauważyłeś. Po przerwie technicznej dalej jest brak dostępu do NMO i widnieją fajne cyferki 404. Na mój post w AMA również @Michał_FB6 odpowiadał. Może by coś zadziałać w tej sprawie.

Czekamy na uruchomienie NMO !!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

To jest parodia. Ja czekam od sierpnia, są ludzie co czekają od maja albo i dłużej. Kuriozalne, że nic się z tym nie robi. Można by chociaż naprawić stary serwis.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

W sierpniu zarejestrowałem się na NMO, podziałało miesiąc i teraz widzę ładne cyferki 404 Emotikon: sfrustrowany

Reklamacje też nie pomagają. Ostatni termin załatwienia sprawy miałem wyznaczony na 13 listopad. Termin już minął i dalej mam 404 po zalogowaniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

A działa Ci chociaż aplikacja mobilna w wersji 4.x? bo u mnie nie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Apka działa i w wersji 4.14, natomiast w wersji 5.0 nie są zapisane numery, które miałem aktywowane przed 2009 rokiem. Chociaż tyle mam wglądu na numery tel. Stara wersja MO przez www daje tylko możliwość do czatu i Multibox. Reszta nie działa. Jak się uda dostać do konta, to od razu przerzuca mnie do logowania przez e-mail i znowu mam 404 GRGRGRGRGRRRRRGRGRGRRRR !!!!!

Anonim

Nie dotyczy

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@ketrasaArtur , NMO działa i nawet na czacie gadałem. Wczoraj też ok. 21:00 zaktualizowałem betę do v5.0.0.2299 w czasie przerwy technicznej i dzisiaj już mam uwagi.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Piotrekk85 - niestety problem na który napotkałeś na nowym Mój Orange jest baaardzo skomplikowany. Cały czas trwa jego analiza. Wierz mi, że zależy nam na tym, by został on rozwiązany.

 

Szkoda że przy tym wszystkim apka w wersji 4.x nie pozwala Ci zarządzać numerem/ami 😕

To jakiś problem zaraz po zalogowaniu? Czy może już przy przechodzeniu na konkretne ekrany?

@ketrasaArtur - Twoja sprawa z 404 to jeszcze inna para kaloszy. Nie zmienia to oczywiście faktu, że też się tym zajmujemy. Do czasu aż nie zostanie to naprawione, zalecamy korzystanie z apki w wersji 4.x. (Apka w wersji beta może w obecnej sytuacji robić cudawianki).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

@Anonim tak, działa apka NMO 5, lecz ja nie mam wszystkich numerów. Brakuje tych rejestrowanych przed 2009 r. Zresztą, to wersja beta, więc nawet @Wiktor wspomniał, że nie można się do końca sugerować. Na chwilę obecną najlepiej działa wersja 4.14 i tego się trzymam. Mam tylko już cicha nadzieję, że uda się uruchomić konta wszystkich użytkowników.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kiedy doczekamy się naprawy NMO?

Mi w pace 4.x ładują się dane jak chcą. Przełączanie między numerami to loteria. Niekiedy ujemne wartości.