Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Posiadam pakiet światłowód, tv, telefon stacjonarny
Dodatkowo przeniosłem prepaid ostatnio.
Nie mogę zalogować sie do Orange Darmowe Wifi nie pamietam loginu i hasla. Usluga po zalogowaniu na modem (192.168.1.1) jest aktywna. Po zalogowaniu na konto moj orange czy to z konta na ktorym sa uslugi stacjonarne czy prepaid nigdzie nie ma orange wifi a tym bardziej opcji zmiany hasła.

23 ODPOW. 23
Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

@Novina, przez zakładkę Mój Orange na forum nie masz możliwości podejrzeć? Ja mam.

Darmowe WiFi.JPG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Zalogowalem sie na moj orange Niemam w ogóle czegoś takiego jak "w wokół twojej oferty"
2018-02-01 09.51.00.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

@Novina, ja Ci mówiłem, żebyś przez zakładkę...co Ci wskoczyło? Pokaż screen. U mnie przekierowanie wygląda tak:

https://www.orange.pl/zaloguj.phtml?redirect=true i wbija usługi stacjonarne, a Tobie wbija NMO

https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie?

Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

@Novina, umowy urządzenia i usługi dodatkowe rozwiń.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Do momentu kiedy logowalem sie na konto mój orange samym loginem nie bylo problemow takich od kiedy zmienili na logowanie mailem cos sie schrzanilo.
Zaznaczam ze po wcisnieciu zarzadzaj w pakiety i islugi dodatkowe otwiera sie nowa strona i nic w niej nie ma
large.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

@Novina, to teraz rozumiem...przenieśli i nie dokończyli dzieła. Aż się boję, co mnie czeka, bo na razie widzę różnicę w moim działaniu i Twoim. Czyli otwiera się i pewnie zapętla, jak dalej brniesz w sugestie podpowiedzi, tak?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Nie tak do końca nic nie ma. Nie ma tam po prostu żadnych usług do zarządzania. Darmowe wifi Orange jest usługą wycofywaną, a tam gdzie jest można zalogować się wpisując jako hasło swój nr telefonu 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

To zmiany Ida w złym kierunku to jak wyłączyć rozsiewania sieci jak nie można tego zrobić z poziomu konta a tez chyba przez BOK.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 15
  • 0

Jak zmienić haslo do Darmowe Orange Wifi

Z tego co sie dowiedzialem od Pani na Orange Czat to "Obecnie nie ma możliwości samodzielnego zarządzania usługą, pracujemy nad tym. Chętnie
pomogę wprowadzić zmiany"....
Jakoś poszło przynajmniej teoretycznie