Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak podzielić nadmiar gigabajtów w mój Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Jak podzielić nadmiar gigabajtów w mój Orange

Jest do tego jakąś apka?

 

________________
* Doprecyzowano temat – moderator Michał

15 ODPOW. 15

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

możesz napisać coś więcej? bo nie wiem co masz na myśli to pisząc. Chcesz oddać komuś nadmierna ilość GB ? Czy chcesz podzielić prędkość (ograniczyć prędkość dla urządzenia)? Jeśli przekazać komuś gb (rodzinie) to można to tylko we flexie. Albo majac abonament pomiędzy swoje karty chyba kiedyś coś takiego było. Jeśli kwestia dzielenia prędkości to potrzebny router

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

@Mati35  napisz konkretnie o co ci chodzi, bo z tego co napisałeś nic nie wynika.

Jeśli chcesz dzielić GB między numerami prepad (na kartę), powiązanymi z kontem Mój Orange, to nie ma takiej opcji, abonament lub Flex, to oferuje.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

Chce oddać komuś nadmierna ilość GB ale tylko z rodziny na kartę.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

Nie ma w Orange na kartę takiej opcji. Tylko we Flex można przekazywać GB. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

Wy od samego początku macie problemy i nic nie możecie byłem w Bielsku i tam się da 5g prawdziwe i podzielić transfer znaczy odstąpić parę GB rodzinie a wam jak zwykle się nie da płacić waszej firmie za usługi jakości i słyszeć tylko że się nie da a może wy nie macie pomysłu lub aplikacji przeznaczonej do tego typu rzeczy przepraszam to tylko moje stwierdzenie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange

@Mati35 wy macie problem?Nie macie pomysłu? To forum samopomocowe. Dostałeś od użytkowników sieci informacje jak to wygląda. Nie wiem czy już jest taki pomysł w stosownym dziale - możesz zawsze dodać. Ciekawe cuda piszesz o Bielsku. Prawdziwy zasięg 5G - skoro jeszcze UKE nie rozdysponowało tego zasięgu 3480-3800 MHz. Nie wiem też gdzie Tobie przenieśli te GB - jak zakładam w jakiejś innej sieci 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange


@Kimirikonapisał(-a)

@Mati35 wy macie problem?Nie macie pomysłu? To forum samopomocowe. Dostałeś od użytkowników sieci informacje jak to wygląda. Nie wiem czy już jest taki pomysł w stosownym dziale - możesz zawsze dodać. Ciekawe cuda piszesz o Bielsku. Prawdziwy zasięg 5G - skoro jeszcze UKE nie rozdysponowało tego zasięgu 3480-3800 MHz. Nie wiem też gdzie tonie przenieśli te GB - jak zakładam w jakiejś innej sieci 


@Kimiriko zgadzam się z Tobą w całej postu rozciągłości 👍👍👍


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange


@Mati35napisał(-a)

Wy od samego początku macie problemy i nic nie możecie byłem w Bielsku i tam się da 5g prawdziwe i podzielić transfer znaczy odstąpić parę GB rodzinie a wam jak zwykle się nie da płacić waszej firmie za usługi jakości i słyszeć tylko że się nie da a może wy nie macie pomysłu lub aplikacji przeznaczonej do tego typu rzeczy przepraszam to tylko moje stwierdzenie.


@Mati35  jakoś inni operatorzy w aplikacji tego nie oferują też, akcent prepaid (na kartę), jak ci Orange nie pasuje, to nie masz cyrografu, możesz zmienić operatora 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Jak podzielić nadmiar transferu w mój Orange


@Mati35napisał(-a)

Wy od samego początku macie problemy i nic nie możecie byłem w Bielsku i tam się da 5g prawdziwe i podzielić transfer znaczy odstąpić parę GB rodzinie a wam jak zwykle się nie da płacić waszej firmie za usługi jakości i słyszeć tylko że się nie da a może wy nie macie pomysłu lub aplikacji przeznaczonej do tego typu rzeczy przepraszam to tylko moje stwierdzenie.


Coś ci się kolego pomyliło. Piszesz do innych klientów operatora. I to najwyraźniej TY masz problem (bo inaczej byś nie pisał), nie MY.

Chcesz pomocy, to proszę trochę grzeczniej. Koledzy próbują pomóc, mimo że nie napisałeś o co Ci konkretnie chodzi, na co obrzucasz nas inwektywami. Jak sobie chcesz, ale przemyśl swoją taktykę: ta nie jest skuteczna.