Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Koledzy dostałem możliwość zarejestrowania się do Nowego Mój Orange podczas logowania, ale na tym mailu już mam inne konto, także nowe. Jak podpiąć oba numery pod jednego maila?? Mowa o wersji Mój Orange przez Orange.pl

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Ron  a nie są one już przypisane do jednego konta użytkownika? Numery są rejestrowane na inne osoby/numery PESEL? Jeśli to drugie, to chyba nie obędzie się bez zmiany adresu e-mail, a tego nie zmienisz bez kontaktu z BOK, chyba że @Artur pomoże 😉 tak jak w innych sprawach 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Ron  a nie są one już przypisane do jednego konta użytkownika? Numery są rejestrowane na inne osoby/numery PESEL? Jeśli to drugie, to chyba nie obędzie się bez zmiany adresu e-mail, a tego nie zmienisz bez kontaktu z BOK, chyba że @Artur pomoże 😉 tak jak w innych sprawach 😄


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

E-mail jest aktywny z numerem telefonu (nastąpi dezaktywacja numeru z dniem 23 luty) na inny PESEL. Teraz dostałem możliwość aktywacji Nowego Mój Orange na Zetafonie.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Ano tak, jak zauważył @Misiek62, i moim zdaniem tak powinno być od zawsze - wszystkie numery należące do tej samej osoby (na podstawie PESEL) są od razu dostępne na tym samym koncie, więc nie trzeba już zakładać konta dla każdej usługi osobno i bawić się w podpinanie. Niestety w przypadku, gdy używamy numeru zarejestrowanego na inną osobę - musimy mieć dla niego inne konto.
Dodania możliwości zarządzania na swoim koncie usługami innych osób na razie nie planujemy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać to do działu Pomysły 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Artur, no to właśnie o to chodzi. Miałbym pod kontrolą swój numer i żony, ale każdy jest zarejestrowany na swój PESEL. Ok daje pole do popisu komuś i zachęcam do wrzucenia tego do "POMYSŁY". Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Jesteś w stanie teraz pomóc, odrzuciłem logowanie do Nowego Mój Orange i teraz podczas kolejnych logować już nie mam możliwości logowania się do NMO?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Artur  ale wiesz, ja rozumiem "politykę" rejestrowania w starym MO kont dla rodziny (starszych 😉 znam, znam; chociaż pewnie już wyszło z mody, bo było używane gdy moja młodzież chodziła do gimnazjum) z podawaniem jednego e-maila... bieglejszego w tych klockach (komputery, internety itp.) dlatego trzebaby jakoś @Roniemu pomóc podmienić e-maila w koncie.

,

Update... @Ron  myślę, że niedługo zaproszenie zostanie ponowione, to robi system... więc... albo co gorsza i tak nie będzie można zalogować się do starego MO.

 

Update 2. Tym bardziej jeśli chodzi o numer używany przez współmałżonkę 😉 moja też używa takiego, za którego ja płacę i który jest zarejestrowany na mnie... ale mój całkowicie na mnie, więc mam oba w jednym koncie na NMO.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Docelowo będzie dostępny tylko "nowy" Mój Orange, więc na pewno coś z tym będzie można zrobić 🙂 Zerkniemy jutro z @Mazgaj i sprawdzimy co zrobić, abyś szybko dostał ponowne zaproszenie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Artur wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę... sądzę, że przy obecnych rozwiązaniach nie da "połączyć" numerów przypisanych w systemie do różnych osób ale powiązanych z jednym e-mailem.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Tak, ale odwrotnie 😉

Konta są przypisane do numeru PESEL. Jeśli np. dwie osoby dotychczas używały w Orange tego samego adresu e-mail (co nie powinno występować, ale od strony technicznej jest możliwe) i jedna z nich zarejestruje konto w nowym Mój Orange, to e-mail zostanie przypisany do numeru PESEL tej pierwszej osoby i druga osoba podczas rejestracji w nowym Mój Orange zobaczy komunikat w stylu "użyj innego adresu e-mail".

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

ojej, @Artur wcale nie odwrotnie...

Wracając do problemu ujętego w temacie, pytanie jest takiej natury, czy w świetle takiego komunikatu, który przywołałeś "użyj innego adresu e-mail" @Ron będzie mógł dokonać rejestracji w NMO dla numeru żony... A do @Ron pytanie, czy mocno zależy mu na zachowaniu w Waszych zasobach tylko dotychczas używanego konta e-mail.