Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Misiek62, numer pod który podpięty jest adres email, przestanie działać z dniem 23 luty, dlatego nie ma paniki i na spokojnie po dezaktywacji numeru przypiszę ten mail, do numeru który teraz miał możliwość rejestracji w NMO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Ron zdaję sobie sprawę, że nie ma paniki... ale przypuszczam, że nie jesteś jedynym "przypadkiem" zarządzającym więcej niż jednym kontem abonenckim, klienta Orange, który dla ułatwienia sobie obsługi wskazywał jeden, ten sam kontakt mailowy... a skoro migracja jest nieuchronna to prędzej czy później będą te osoby miały problem. Dlatego stawiam pytanie, czy wobec takiego przypuszczalnego komunikatu "wskaż inny adres e-mail" samodzielna migracja będzie możliwa?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Całej rodziny miałem numery. Teraz rozdzieliłem wszystkie, bo widzę że wszyscy są zmuszani systemowo do przejścia, dlatego jest to pewne utrudnienie. Nie ukrywam, że w innej sieci zarządzam ok 10 numerami z jednej pozycji i na skinienie odpalam usługi czy dezaktywuje itd. Każdy wie do kogo ma dzwonić jak cos potrzebuje, a ja to robię w ramach hobby. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Czy coś się zmieniło, czy mogę do swojego konta Mój Orange dołożyć numery

które nie są zarejestrowane na mnie, rodzina, nie ogarniają tematów.

Cztery konta, trochę za dużo Emotikon: Język

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

W NMO numery telefonów są grupowane po PESEL, jedynie w aplikacji można wrzucić jakie zechcesz i przełączać, ale nie wiadomo jak długo ten luksus będzie trwać. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Niech trwa, bardzo dobra opcja, rodzina nie ogarnia, no i warunek że 

przejdą do Orange jest taki, że będę im to ogarniał, dla pewnej grupy,

pakiety, usługi i wszelkie inne, to czarna magia 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@Anonim , zmiany mają być na naszą korzyść Emotikon: Szczęśliwy 

Anonim

Nie dotyczy

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?


@Ronnapisał(-a)

@Anonim , zmiany mają być na naszą korzyść Emotikon: Szczęśliwy 


I tak trzymać 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

Dwa dni do tyłu, gdzieś ? w NMO, widziałem, chyba, opcję dodania

kolejnego numeru, szukam i nie widzę, za to znalazłem zlecenia, 

z września 2008 roku, podobno Orange przechowuje 10 lat dane.

Żadnych windykacji nie miałem czy innych ekscesów, wiedzieli że wrócę Emotikon: Język

Ale do rzeczy, gdzie jest opcja dodawania kolejnego numeru ?

Anonim

Nie dotyczy

Jak podpiąć dwa numery/konta pod jednego maila przy migracji do Nowego Mój Orange?

@acabar  w NMO nie ma opcji dodania numeru telefonu, do istniejącego konta, automatycznie tam numery lądują po PESEL, sprawdziłem teraz czy coś się zmieniło, ale nie, tylko w aplikacji jest ta opcja, zakładasz konta dla numerów sim, potem można je obsługiwać, osobno czy razem w aplikacji MO.