Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infolinia przez Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Infolinia przez Mój Orange

Witam serdecznie. Czy jeśli jestem zalogowany na swoim koncie abonenckim w aplikacji Mój Orange, i połącze się z poziomu aplikacji z konsultantem to potrzebna jest wówczas dodatkowa weryfikacja?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Infolinia przez Mój Orange

Jeśli jesteś zalogowany loginem i hasłem to nie ma takiej potrzeby. Jeśli to autologowanie to będziesz musiał się zweryfikować aby np. otrzymać informacje o bilingu, aktywować usługę etc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Infolinia przez Mój Orange

@przemek594 najłatwiej to sprawdzić wchodząc na stronę "Kontakt z Orange". Jeżeli masz widok tematów rozmowy zamiast listy numerów kontaktowych (tak jak w załączonym screenie), to znaczy, że możesz skorzystać z opcji bezpośredniego połączenia z doradcą, przy którym nie jest wymagana dodatkowa weryfikacja 🙂


Kontakt z Orange.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Infolinia przez Mój Orange

Jeśli jesteś zalogowany loginem i hasłem to nie ma takiej potrzeby. Jeśli to autologowanie to będziesz musiał się zweryfikować aby np. otrzymać informacje o bilingu, aktywować usługę etc.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Infolinia przez Mój Orange

@przemek594 najłatwiej to sprawdzić wchodząc na stronę "Kontakt z Orange". Jeżeli masz widok tematów rozmowy zamiast listy numerów kontaktowych (tak jak w załączonym screenie), to znaczy, że możesz skorzystać z opcji bezpośredniego połączenia z doradcą, przy którym nie jest wymagana dodatkowa weryfikacja 🙂


Kontakt z Orange.png
Anonim

Nie dotyczy

Infolinia przez Mój Orange

Czyli nic już dodać, nic ująć. Nasi Drodzy pracownicy (konsultanci) udzielili już profesjonalnej odpowiedzi, super. TAK TRZYMAĆ PANOWIE I PANIE 🙂