Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC


Misiek62 napisał(-a):

@Piotrekk85, kierując się wątpliwościami, dociekliwością @burebusek, może warto by sporządzić krótki opis, wyjaśnienie do Bazy wiedzy... skąd i dlaczego w zestawie z fakturą jest plik z rozszerzeniem *.sig. Wiesz, w standardzie większość znanych rozszerzeń jest ukrywana systemowo, stąd mogą powstawać takie nieporozumienia co do dekodowania pliku podpisu.


Niech też dorzuci ktoś poradnik z Adobe nt. rozszerzeń tego typu w e-podpisie:

https://helpx.adobe.com/pl/sign/help/adobesign_text_tag_guide.html


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

Ten poradnik służy do formularzy.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

@Anonim  to że do Acrobata można dodać rozszerzenie (wtyczkę) do e-podpisu nie oznacza że jest to "wtyczka" do weryfikowania wszystkich podpisów. Ja mam w pracy podpis od innego dostawcy i używam, do podpisywania oraz weryfikacji takich podpisów, aplikacji przywołanej wcześniej przez Piotrka czyli "Szafir" te z rozszerzeniem sig też weryfikuje 😉 dla tych co nie posiadają podpisu chyba są odrębne, tylko do weryfikacji, powinny być darmowe, przypuszczam, że dla użytku prywatnego większość jest dopuszczona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

Szafir jest darmowy jako program. Więc weryfikować można. Sam podpis (tu zbędny) coś kosztuje.
Anonim

Nie dotyczy

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

Piotrek, wiem, że chodzi o sig. Dałem to na dowód, że taki sam problem z otwieraniem pdf z rozszerzeniem w Windows 10 może mieć sporo użytkowników, jeśli je otrzymują drogą mailową. Tak, są trzy pliki. Twoje edit rozjaśni co nieco "Kowalskiemu", bo wiem, że podpis to nie to samo co profil zaufany w ePUAP. Mam go, więc "szaraczkowi" wystarczy.
Anonim

Nie dotyczy

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

@AnonimJa takiego problemu nie mam też otrzymuje e-faktury z innej sieć i nie posiadam Adobe.Moze pobierz to?

Przechwytywanie.PNG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 49
  • 0

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC


Piotrekk85 napisał(-a):
Szafir jest darmowy jako program. Więc weryfikować można. Sam podpis (tu zbędny) coś kosztuje.

Otóż być może zaskoczę niektóre osoby, ale ten podpis jest niezbędny. Emotikon: Szczęśliwy

Jak ktoś ma konto mailowe na np. na yahoo, to nie otworzy załącznika w formie pliku .pdf, jeżeli temu załącznikowi nie towarzyszy podpis - w takiej sytuacji serwer potraktuje plik .pdf jako wirusa i nie pozwoli go otworzyć ani zapisać.

Anonim

Nie dotyczy

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

@Piotrekk85, dzięki. Wszystko stoi teraz otworem dla mnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Szafir.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

E-faktury Orange w plikach Adobe Acrobat DC

Super 🙂