Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa konta na jednym E-mail-u

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Dwa konta na jednym E-mail-u

Zastanawiam się tylko, jak w Nowym Mój Orange przeszła rejestracja na ten sam adres e-mail 🤔


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa konta na jednym E-mail-u

@SarahLynn osobiście sprawdzałem dwa adresy e-mail na jedno konto, to nie chciało mi przejść.

 

W tym przypadku podejrzewam, że było tylko w starej wersji podany adres e-mail do korespondencji, a na drugie konto (mamy) zarejestrowane zostało Nowe Mój Orange na ten e-mail z poprzedniego konta do korespondencji. 

 

Jeden e-mail do dwóch kont nie powinien przejść.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dwa konta na jednym E-mail-u


@ketrasaArturnapisał(-a)

@SarahLynn osobiście sprawdzałem dwa adresy e-mail na jedno konto, to nie chciało mi przejść.

 

W tym przypadku podejrzewam, że było tylko w starej wersji podany adres e-mail do korespondencji, a na drugie konto (mamy) zarejestrowane zostało Nowe Mój Orange na ten e-mail z poprzedniego konta do korespondencji. 

 

Jeden e-mail do dwóch kont nie powinien przejść.


Czyli ten pomysł Orange z logowaniem na konta NMO za pomocą adresu e-mail niefortunny jest bardzo, bo nie każdemu chce się mieć kilka kont e-mail, @ketrasaArtur .

Trzeba to zgłosić np. w dziale 'Pomysły', aby coś innego zrobili. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 14
  • 0

Dwa konta na jednym E-mail-u

No właśnie jeden adres email na dwa konta nie powinien w ogóle przejść przy rejestracji bo potem tylko problemy są


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dwa konta na jednym E-mail-u

Teraz jest okres przejściowy, bo są dostępne dwie wersje konta na stronie internetowej oraz dwie aplikacje. Wychodzi z tego dość spore zamieszanie, ale mam nadzieję, że po wejściu aplikacji NMO 5.0 już się zacznie wszystko stabilizować i działać poprawnie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Dwa konta na jednym E-mail-u

@Ela12 z założenia każdy, na kogo jest założone konto powinien mieć swój adres email. Sytuacje, że ktoś zarządza czyims kontem są rzadkie i tak jak ktoś ma konto w banku, tak i tutaj nie powinno być to możliwe do powiązania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dwa konta na jednym E-mail-u

@SarahLynn , zawsze i wszędzie korzystam ze skrzynki swego syna, i nie chcę zakładać własnej tylko po to, że Szanowne Orange tak chce i sobie wymyśliło.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Dwa konta na jednym E-mail-u

@Ela12 W takim wypadku wszystkie banki, nawet mniej ważne serwisy typu facebook robią źle? Loginem w większości serwisów jest jeden przypisany adres e-mail, jest to ze względów bezpieczeństwa. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Dwa konta na jednym E-mail-u

@SarahLynn , w takich celach podaję adres syna, choć nie zawsze był taki wymóg podania adresu e-mail.