Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

Post wydzielony z tematu "Dodanie numeru na kartę do konta Mój Orange" - moderator Wojciech.

 

Czy w starym MO nie można dodać kolejnego numeru, pomimo że oba numery zarejestrowane są na tego samego właściciela? Nie mogę dokończyć operacji, bo nie przychodzi sms weryfikacyjny

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

po prostu przejdź na mój nowy  Orange powinno być w porządku wtedy 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

@akacja1 Stare konta na mój Orange stopniowo są migrowane do nowego Mój Orange. Jeśli nie masz informacji na swoim koncie, że przejść do nowego. Poproś Doradcę na czacie lub infolinii o przesłanie linku do aktywacji na adres mailowy. Wszystkie usługi będziesz miał na jednym koncie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

@akacja1  Dam ci  link w którym  jest opisane Jak przejść do nowego Mój Orange .

https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-w-nowym-moj-orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

Ja nie chcę nowego MO, bo z tego co się dowiedziałam do nowego konta zostaną przypisane po Peselu wszystkie zarejestrowane na daną osobę numery, bez możliwości wyboru. Na starym MO było to dobrze rozwiązane, to klient decydował czy numery mają być na jednym koncie czy na osobnych i mógł je łączyć w dowolny sposób, dlatego pytałam o dodanie numeru na starym MO, chciałam nowy numer dopisać na koncie innego konkretnego numeru a nie wszystkie numery jak leci połączyć na jednym koncie czym uszczęśliwiacie na siłę w NMO.

Tego się dowiedziałam od konsultanta, który jest zatrudniony po to, żeby rozpoczętą przez klienta rejestrację konta kończyć. Większego absurdu nie widziałam, założenie konta, które w innych sieciach trwa 5min i jest procesem zautomatyzowanym w Orange wymaga obecności konsultanta 😄 Oczywiście na stronie się tym nie chwalicie, z opisu wynika jakby przychodził sms weryfikacyjny i konto na NMO było gotowe, co jest niezgodne z prawdą, bo wtrąca się konsul z dodatkową weryfikacją.

 

Czy rzeczywiście jeśli na nowy numer założę konto w NMO to z automatu, wbrew mojej woli przypiszą mi do tego konta wszystkie moje numery ze starego MO? czy to nastąpi od razu czy to są dopiero plany na przyszłość?  

Anonim

Nie dotyczy

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

@akacja1  co do numerów telefonów, to po przejściu ze starego MO > do nowego MO, numery wszystkie wylądują na jednym koncie NMO, tak ja w każdym razie mam, jak chcesz osobne konta to muszą być sim karty na różny PESEL. Dodam jeszcze że migracja do NMO powinna w tym roku się zakończyć, za długo na starym MO nie posiedzisz.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

A w starym MO miałeś wszystkie numery na jednym koncie? Jeśli tak to zrozumiałe, że konto zostało zmigrowane jako całość. Nie do przyjęcia jest dla mnie sytuacja, kiedy w starym MO klient przypisał numery do osobnych kont a przy migracji Orange bez pytania go o zgodę wrzuca wszystko do jednego worka, tylko dlatego że Pesel się zgadza.

W żadnej sieci nie ma takiej przymusowej integracji, tylko Orange wpadł na taki bzdurny pomysł

Anonim

Nie dotyczy

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

@akacja1  miałem tylko jeden numer na kartę w starym MO, po przejściu do NMO też tylko był jeden numer na kartę, potem przeniosłem z P4 (Play) 2 numery i wylądowały z automatu na koncie NMO, po PESEL to jest segregowane, jak chcesz kilka kont to muszą być różne PESEL.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Dodanie kolejnego numeru w starym Mój Orange

Dzięki za odpowiedź, w takim układzie wcale nie będę zakładać konta dla nowego numeru