Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe Orange WiFi

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Darmowe Orange WiFi

Chciałem skorzystać z darmowego WiFi od Orange i z tego co przeczytałem trzeba najpierw aktywować "Darmowe Orange WiFi" w aplikacji mobilnej Mój Orange. Problem polega na tym że kiedy już wybieram odpowiednią usługę to nie mam przycisku "aktywuj" tak jak przy innych usługach 😕 może to być związane z tym że przebywam za granicą i tutaj trzeba to zrobić jakoś inaczej? Na stronie która mi wyskakuje po połączeniu z tym WiFi Orange jest do wybrania operator "Orange Pologne" więc raczej powinno dać się połączyć ale kiedy wpisuje tam swój login i hasło to otrzymuje tylko wiadomość zwrotną "user authentication failed"
Screenshot_2017-09-16-01-35-16-225_pl.orange.mojeorange.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Darmowe Orange WiFi

Z racji tego, że wiele osób poszukuje informacji o Darmowym Orange WiFi, niżej zamieszczę kilka informacjI:

 

Darmowe Orange WiFi nie będzie dostępna dla nowych Klientów usługi Neostrada  (xDSL i FTTH) oraz dla obecnych Klientów, którzy podpiszą aneks na obecne usługi lub nową umowę.
Po podpisaniu nowej umowy (lub aneksu) usługa zostanie deaktywowana na urządzeniu Klienta (modemie LiveBox/Funbox).

Obecni Klienci mogą korzystać z usługi na dotychczasowych warunkach. Korzystanie z usługi nie jest możliwe przy wykorzystaniu aplikacji na urządzenia mobilne, która nie jest już wspierana.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe Orange WiFi


Russ napisał(-a):
otrzymuje tylko wiadomość zwrotną "user authentication failed"

 


‎Uwierzytelnianie użytkownika nie powiodło się‎


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Darmowe Orange WiFi

Rozumiem co to znaczy po angielsku.. Nie pytałem o to tylko o rozwiązanie tego problemu.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Darmowe Orange WiFi

Wg regulaminu "Darmowe Orange Wifi" (dawny Orange Funspot) daje dostęp do części pasma w routerach Orange w Polsce.

Nie wiem czy sieć z którą się łączysz nie jest powiązana z inną usługą np. Orange Hotspot czy innymi dedykowanymi dla klientów korporacyjnych. A na stronie do wpisania danych logowania jest info o którą usługę chodzi?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Darmowe Orange WiFi

Usluga "Darmowe Orange WiFi" dziala tylko na terenie Polski. Usluge mozesz aktywwac poprzez aplikacje "Darmowe Orange WiFi" z pozionu telefonu ale tylko gdy karta sim Orange zalogowana jest do sieci Orange w Polsce oraz druga metoda poprzez "Moj Orange" z poziomu przegladarki niezaleznie czy w Polsce czy zagranica. Pierwsza metoda od jakiegos czasu nie dziala a druga dziala prawidlowo.


Screenshot_20170916-141432.png

Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Darmowe Orange WiFi

Z racji tego, że wiele osób poszukuje informacji o Darmowym Orange WiFi, niżej zamieszczę kilka informacjI:

 

Darmowe Orange WiFi nie będzie dostępna dla nowych Klientów usługi Neostrada  (xDSL i FTTH) oraz dla obecnych Klientów, którzy podpiszą aneks na obecne usługi lub nową umowę.
Po podpisaniu nowej umowy (lub aneksu) usługa zostanie deaktywowana na urządzeniu Klienta (modemie LiveBox/Funbox).

Obecni Klienci mogą korzystać z usługi na dotychczasowych warunkach. Korzystanie z usługi nie jest możliwe przy wykorzystaniu aplikacji na urządzenia mobilne, która nie jest już wspierana.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 92
  • 0

Darmowe Orange WiFi

A czy wiadomo jaki jest powód że ta usługa nie działa już ? 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Darmowe Orange WiFi

Hejka @david565 🙂

tutaj pisaliśmy o powodach jej wygaszenia 🕯🙄  😉