Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy szczęśliwe godziny są automatycznie włączone i jak sprawdzić limit danych w internecie mobilnym?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy szczęśliwe godziny są automatycznie włączone i jak sprawdzić limit danych w internecie mobilnym?

Od dzisiaj mam internet mobilny w Orange i chciałbym się dowiedzieć jak to jest z szczęśliwymi godzinami (Pani w komisie mówiła, że będą one działały i nie wspominała nic o konieczności ich aktywowania) i jak sprawdzić ile internetu zużyłem. W mojej ofercie limit to 150GB (w domu) i 60GB (w roamingu) i w zakładce "Bieżące wykorzystanie" pojawia się jedynie informacja na temat tych 60GB. Nie wiem jak sprawdzić ile zostało mi tego pakietu 150GB.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy szczęśliwe godziny są automatycznie włączone i jak sprawdzić limit danych w internecie mobilnym

Aktywność szczęśliwych godzin możesz sprawdzić w sekcji "Pakiety i ustawienia" na przeglądarce lub "Usługi" na aplikacji mobilnej.

Pakiet 150gb powinien być widoczny nieco niżej na tej samej stronie - ew w sekcji podumowanie. Może nie być widoczny dlatego, że to Twój pierwszy dzień. Druga przyczyna to błędnie ustawiona lub nie ustawiona wcale strefa internetu domowego. Bo pakiet czasem bywa widoczny na mój Orange dopiero po rozliczeniu pierwszej sesji z internetem w strefie domowej.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Czy szczęśliwe godziny są automatycznie włączone i jak sprawdzić limit danych w internecie mobilnym

A co jak w tej zakładce nie ma nic wspomniane o "szczęśliwych godzinach"? Czy to znaczy, że nie mogę ich aktywować?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy szczęśliwe godziny są automatycznie włączone i jak sprawdzić limit danych w internecie mobilnym

Jeśli sam je aktywujesz, podejrzewam, że będą płatne. Najlepiej skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Wydaje mi się, że jeszcze trochę czasu na odświeżenie wszystkich usług na mój Orange.