Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy mogę założyć konto w aplikacji Mój Orange na numerze tymczasowym?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 16
  • 0

Czy mogę założyć konto w aplikacji Mój Orange na numerze tymczasowym?

[ Ze względu na charakter zagadnienia temat przeniesiony z działu Na kartę - moderator Kinga ]

 

Witam mam pytanie, przeniosłem numer z sieci Plus do Orange i otrzymałem numer tymczasowy do czasu kiedy Orange przeniesie mój obecny numer do sieci Orange. Czy mogę założyć konto w aplikacji ''Mój Orange'' na numerze tymczasowym i później jeśli przeniosą mi numer na mój główny te konto przejdzie z tymczasowego na mój numer główny ten, który przenoszę? Czy będę musiał założyć konto Mój Orange jeszcze raz na numerze przeniesionym już?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Czy mogę założyć konto w aplikacji Mój Orange na numerze tymczasowym?

Tak, można w aplikacji zarejestrować numer tymczasowy. Po przeniesieniu numeru docelowego, numer tymczasowy nie będzie dostępny już w aplikacji. Należy w tedy ponownie się zalogować, podając podając w loginie już numer docelowy. Hasło nie ulega zmianie.

 

Ważne:

Wszystko co wykonasz na numerze tymczasowym, czyli zakup pakietów, wykorzystanie środków z konta, zostanie automatycznie zaktualizowane na numer docelowy po przeniesieniu.

 

Powyższe informacje które podaję, przetestowałem osobiście kilka dni temu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy mogę założyć konto w aplikacji Mój Orange na numerze tymczasowym?

W teorii powinieneś móc już na nr tymczasowym założyć konto. Potem po przeniesieniu podmienia się tylko numer.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Czy mogę założyć konto w aplikacji Mój Orange na numerze tymczasowym?

Tak, można w aplikacji zarejestrować numer tymczasowy. Po przeniesieniu numeru docelowego, numer tymczasowy nie będzie dostępny już w aplikacji. Należy w tedy ponownie się zalogować, podając podając w loginie już numer docelowy. Hasło nie ulega zmianie.

 

Ważne:

Wszystko co wykonasz na numerze tymczasowym, czyli zakup pakietów, wykorzystanie środków z konta, zostanie automatycznie zaktualizowane na numer docelowy po przeniesieniu.

 

Powyższe informacje które podaję, przetestowałem osobiście kilka dni temu.