Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

jak mogę naprawić problem związany z tym że w aplikacji nie mogę porozmawiać na czacie z konsultantem gdyż od dawien dawna wyskakuje mi informacja "czat otwarty w innym oknie"? 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

@smerfetkazlasu, a spróbuj z pozycji dostępnego w menu komórki najpierw pozamykać swoje okna. Może tutaj jest problem?

@smerfetkazlasu, sprawdzałem u siebie i jest ok.

czat.PNG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

Niestety nie działa - próbowałam wszystkiego. Odinstalowałam, zainstalowałam. Kończyłam działanie aplikacji ręcznie. Nic 😞


02DD60C3-7F1B-4064-ACF0-39130E8387D8.png
Anonim

Nie dotyczy

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

@smerfetkazlasu, nie wiem jaki masz model telefonu, ale w moim SGJ3 na dole mam przycisk-Zamknij wszystko, a oprócz tego jeszcze Zamknij wszystkie karty, będąc na jakiejś stronie. Może trzeba najpierw wylogować się ze wszystkich sesji i otwartych kart, a jeszcze proponowałbym wyczyszczenie telefonu. Czasem aplikacje się krzaczą. No i jaką masz wersję aplikacji? Wiem, że w starszych wersjach klienci mieli problemy z połączeniami zarówno na czacie, jak i na BOK.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

Iphone X. Najnowsza wersja aplikacji. No cóż, pozostaje mi kontaktować się z BOK. 

 

mimo wszystko dziękuje za pomoc 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

Sam iPhone nie mam, jednakże pytanie: Czy masz może właśnie w innym oknie czat: https://support.apple.com/pl-pl/HT202070 ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Czat owarty w innym oknie - brak możliwości rozmowy z konsultantem

Jak już pisałam wyżej - te możliwość również sprawdziłam. Poza tym gdy otwiera się aplikacje nigdy się nie dubluja.