Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy w aplikacji 4.6.1

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

Tak, czy siak @Ela12, wygląda mi na to, że w takim razie jesteśmy bezwolnymi testerami. Bo a nuż coś klikniemy i czary-mary mamy to Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Ela12napisał(-a)

No i dziś jest 4.7.1 już.

 

Ela


@Ela12, pewnie obaj mamy rację, bo przed chwilą w Google Play lukałem i nadal wisi mi 4.6.1. Jakby była nowsza, to aktualizacja by się wyświetliła. Jest tylko otwórz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12napisał(-a)

No i dziś jest 4.7.1 już.

 

Ela


@Ela12, pewnie obaj mamy rację, bo przed chwilą w Google Play lukałem i nadal wisi mi 4.6.1. Jakby była nowsza, to aktualizacja by się wyświetliła. Jest tylko otwórz.


Na pewno macie rację. Dziwne, naprawdę dziwne to jest dla mnie. Na potwierdzenie Waszych racji: poprosiłam swego kolegę, który nigdy nie miał do czynienia z Orange, aby wszedł do Sklepu Google i zobaczył wersję apki MO - i zobaczył wersję 4.6.1, jak i Wy.

A może w ustawieniach Sklepu (lub konta Google) trzeba coś przestawić, aby nie otrzymywać wersji 'beta'?

 

Ela


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy w aplikacji 4.6.1

w appce Google Play jest zakładka "wczesny dostęp", ale skoro Ty nie masz świadomości, ze tam coś klikałaś... to jest to tym bardziej dziwne. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Misiek62napisał(-a)

w appce Google Play jest zakładka "wczesny dostęp", ale skoro Ty nie masz świadomości, ze tam coś klikałaś... to jest to tym bardziej dziwne. 


@Misiek62, a mógłbyś napisać, gdzie konkretnie ta zakładka jest? Możesz jakiś zrzut pokazać tu lub na PW? Bo nie umiem lub nie mogę tej zakładki znaleźć.

 

Ela


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy w aplikacji 4.6.1

Screenshot_20181220-162220.png

 

Mówisz, masz @Ela12 zrzut ekranu w poziomie, pionowo trzeba przesunąć w lewo kategorie pod wykazem zakładek na stronie głównej aplikacji w telefonie . 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Ela12, sprawdź sobie, czy nie jesteś beta testerem. Po wpisaniu frazy beta tester Google będziesz widziała to:

beta tester.PNG

A jak chcesz mieć pewność, że z bezpiecznego źródła pobierasz i aktualizujesz, to masz kolejny podgląd i na Andku to wykaże:

Pomoc Google.PNG


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Misiek62napisał(-a)

Screenshot_20181220-162220.png

 

Mówisz, masz @Ela12 zrzut ekranu w poziomie, pionowo trzeba przesunąć w lewo kategorie pod wykazem zakładek na stronie głównej aplikacji w telefonie . 


Dziękuję Ci, @Misiek62, za wskazówkę. Weszłam do tej zakładki, obejrzałam jej zawartość... i myślę, że chyba nie o to chodzi. Bo nie było tam apki MO, i nie można tam coś przestawiać/ustawiać. Pierwszy raz w ogóle byłam w tej zakładce - nie miałam o niej pojęcia.

A Orange, swoją drogą, powinien do numeru wersji dodawać NAPIS 'BETA', jeżeli to ma być wersja 'beta' apki przeznaczona do testów. No i mogą być dostępne dla wszystkich zarówno wersja oficjalna, jak i wersja 'beta' testowa - każdy może wybrać, którą chce się "pobawić".

 

Dziękuję również @Anonim-owi za jego wskazówki.

To chyba może być to, myślę. Sprawdzę.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Ela12, sprawdź moją podpowiedź Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1


@Ela12napisał(-a)
Dziękuję również @Anonim-owi za jego wskazówki.

To chyba może być to, myślę. Sprawdzę.

 

Ela


@Ela12, jak cytujesz, nie musisz za każdym razem wklejać całej zawartości poprzednich postów, tylko to, co jest istotne, by się nie rozmywało. 

Musiałaś coś kliknąć nieświadomie, ale Android na końcu Ci przeskanuje dodatkowo, jeżeli dokładnie postąpisz wedle zawartej pomocy Google.