Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędne informacje o KWR na prepaidzie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne informacje o KWR na prepaidzie

Od kilku tygodni na prepaidzie mamy dostępną nową taryfę "Zawsze bez limitu". W wielu miejscach na stronie orange jest mowa, że promocja łączy się z kontem ważnym rok (gdy mowa że KWR można włączyć w dowolnej taryfie prepaid co nie jest prawdą na dziś). Mam prośbę do kogoś z Orange by to zgłosić do poprawy, bo już coraz więcej osób chce z tego korzystać i pewnie niebawem posypią się reklamacje.

 

Przykładowy tekst (choć jest tego więcej):

s22.PNG

4 ODPOW. 4

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Błędne informacje o KWR na prepaidzie

Cześć,

 

Zdajemy sobie sprawę z tego problemu, i już podjęliśmy działania zmierzające do ich naprawienia:

https://www.orange.pl/omnibook/informacja-o-zmianie-tresci-regulaminow-uslug-i-promocji-w-ofercie-or...

 

W regulaminach wybranych usług, w których jakiś czas temu pousuwano nazwy planów taryfowych, zostaną one przywrócone, tak aby nie było wątpliwości. Co do informacjach na stronach internetowych, to rzeczywiście przydałoby się te informacje poprawić, aby po prostu nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania 🙂
Może @Wiktor mógłbyś to gdzieś zaadresować. Obecnie jestem na urlopie, więc sam nie jestem w stanie tego zrobić 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błędne informacje o KWR na prepaidzie

Już się za to biorę @Jarek, @Piotrekk85 🙂

Ale mam takie pytanie do Piotrka: na której stronie natrafiłeś na tekst ze screena? [edit: pytanie odwołuję - już znalazłem to miejsce Mężczyzna pokazuje język]

Ja dla przykładu odnalazłem go tutaj:

Gdybyś jeszcze gdzieś na taki tekst natrafił, proszę, podaj do niego linka 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błędne informacje o KWR na prepaidzie

Na stronie Orange na kartę, obecny klient i na dole Konto ważne rok (link https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-obecny-klient ale trzeba samemu przeklikać by się rozwinęło).

Poza tym dziś przydałoby się opublikować nowe regulaminy... bo dziś już 8.08 i dzień zmian 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błędne informacje o KWR na prepaidzie

OK.

Dzięki 🙂