Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

Ja już w maju włączyłam tą opcję, wtedy było coś na dzieci. Numer używa starsza osoba bez smartfona więc pakiet nigdy nie był ruszony. Chciałam sprawdzić i widzę, że chyba coś nie działa jak powinno. Czy u kogoś jest podobny błąd? 

 

IMG_20210706_141648.jpg

 

____________

* Wątek wyodrębniono z tematu Pomagajmy Gigabajtami i posadźmy 13 000 m2 lasu - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 2

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

Aplikacja pokazuje 0 GB jako przekazane, ponieważ to jest nowa akcja (od 6 lipca). Poprzednia akcja dotyczyła tabletów dla dzieci i jako, że została zakończona nie ma już do niej podglądu. 

Teraz chęć pomagania trzeba aktywować na nowo ale w apce robi się to inaczej niż poprzednio. Trzeba wejść na dole w "więcej", potem "Pakiety i usługi", dalej zaznaczyć nr tel i dotknąć "wybierz", następnie z sekcji "do włączenia" wybrać "Internet", i tam jest opcja pomagajmy gigabajtami i to należy włączyć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Pomagajmy Gigabajtami i posadźmy 13 000 m2 lasu

@Anonim  usługa jest aktywna, ale skoro osoba nie korzysta z neta i nie ma pakietu GB to nie ma czym wspierać akcji (widać powyżej wsparcie do tej pory i w poprzednim miesiącu wynosi 0 GB).

Anonim

Nie dotyczy

🌳🌷🌿 Pomagajmy Gigabajtami i posadźmy 13 000 m2 lasu

@slav72Może  napisałam niejasno. To numer w Lovie i co miesiąc jest na nim 10 GB. Ale babcia nic nie wykorzystuje wcześniej przepadały. Teraz piwonii iść do tej puli. Jak będę miała chwilę to zgłoszę problem tylko ciekawi mnie czy u innych występuje.  

 

IMG_20210706_160454.jpg

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🌳🌷🌿 Pomagajmy Gigabajtami i posadźmy 13 000 m2 lasu

@Anonim  sprawdź jeszcze czy robiłaś/ustawiałaś wszystko dokładnie jak w filmiku 💡 ORANGE EKSPERT - 👉 Pomagaj swoimi gigabajtami - PJM - YouTube

Anonim

Nie dotyczy

🌳🌷🌿 Pomagajmy Gigabajtami i posadźmy 13 000 m2 lasu

Włączyłam przez aplikację jak na filmiku. Tu widać potwierdzenie z komputerowej wersji.  Zastanawia mnie tylko czemu w zakładce Dla Ciebie nie widzę nic o tej akcji (a według filmu i opisu powinnam. 

IMG_20210706_174029.jpg

________________
* Grafikę poddano edycji – moderator Kinga


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

@Anonim  może spróbuj przeinstalować apkę.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

@slav72  nie sądzę żeby to była wina apki ale reinstalacja na pewno nie zaszkodzi. Spróbuję jeszcze usługę wyłączyć k włączyć ponownie. Jak po okresie rozliczeniowym nie ruszy uderzę z tematem dalej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 17
  • 2

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

Aplikacja pokazuje 0 GB jako przekazane, ponieważ to jest nowa akcja (od 6 lipca). Poprzednia akcja dotyczyła tabletów dla dzieci i jako, że została zakończona nie ma już do niej podglądu. 

Teraz chęć pomagania trzeba aktywować na nowo ale w apce robi się to inaczej niż poprzednio. Trzeba wejść na dole w "więcej", potem "Pakiety i usługi", dalej zaznaczyć nr tel i dotknąć "wybierz", następnie z sekcji "do włączenia" wybrać "Internet", i tam jest opcja pomagajmy gigabajtami i to należy włączyć.

Anonim

Nie dotyczy

Błąd w apce po aktywacji Pomagajmy Gigabajtami?

@DonDamianos dziękuję za informację 😉

 Teraz już będę zwracać uwagę na to przy kolejnych edycjach akcji.