Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Od trzech miesięcy apka mój Orange pokazuje błąd wczytywania i w okienkach płatności i stanu konta pokazuje brak danych.Czy ma ktoś taki problem?I jak ewentualnie sobie poradził?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-G , banalne pytanie, lecz je zadam. Czy dałeś wszystkie uprawnienia dla aplikacji i czy aktualizujesz appkę?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-G  proponuję kontakt z Orange poprzez czat, widocznie jakiś bug na koncie masz, naprawią to, to nie wina aplikacji 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Bardzo dziękuję.Zgłaszałem dziesiątki razy ale firma leci w kulki.Wysyłaja SMS że apka działa a tak naprawdę nic się nie dzieje Od. I instaluje ja codziennie i nie daje to rezultatu.Jesli tak duża firma nie może sobie poradzić z taką pierdolka to wystawia sobie świadectwo .

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-G  jest jak jest, też mam problemy z aplikacją, wisi mi tymczasowy numer (nieaktywny już miesiąc) i nijak nowych podłączyć do głównego numeru w aplikacji, kazali z portalu korzystać i tyle w temacie 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Chłopaki z technikum na pewno rozwiązałoby ten problem i na pewno za fri.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-G  problem sam się rozwiąże, jak stare Mój Orange zniknie, aplikacja z niego korzysta, dlatego co rusz błędy są, trzeba cierpliwie czekać, ponoć niebawem stare Mój Orange skasują 😉

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-G , banalne pytanie, lecz je zadam. Czy dałeś wszystkie uprawnienia dla aplikacji i czy aktualizujesz appkę?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Rzeczywiście banalne.Oczywiscie że tak, robię to codziennie od trzech miesięcy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 113
  • 0

Aplikacja mój Orange

Mam identyczny problem od jakiegoś czasu, sprawę zgłosiłem w Orange i czekam na sms który miałem otrzymać w ciągu 24 godzin puki co mineło już 48 ale czy sprawa zostanie pozytywnie załatwiona tego nie wiem. Dodam, że instalowałem apkę na dwóch innych telefonach i tablecie i jest to samo.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 13
  • 0

Aplikacja mój Orange

Witaj.Taka sama sytuacja jest od kilku miesięcy więc ręce opadają.Co ciekawe sytuacja rozpoczęła się od momentu przedłużenia umowy na kolejne dwa lata.Komentarz jest zbędny.Daliby chłopakom z liceum uporaliby się w tydzień.Oni biorą kasę i lecą w kulki.Zobaczymy co będzie za dwa lata??!! Serdecznie pozdrawiam.