Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mobilna Mój Orange 5.x.x - błędnie wyświetlana lista Zalogowanych urządzeń


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 64
  • 66
  • 1

Aplikacja Mobilna Mój Orange 5.x.x - błędnie wyświetlana lista Zalogowanych urządzeń

Po aktualizacji aplikacji Mój Orange do najnowszej wersji 5.13.0.4601, nienaturalnie duplikuje zalogowane urządzenia do konta:

 

Screenshot_20200910-173831.jpg

 

Tak jak widać to na screenie, wszystko to są te same urządzenia, a jak kliknę na któreś z pozostałych urządzeń to się nic nie dzieje.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mobilna Mój Orange 5.x.x - błędnie wyświetlana lista Zalogowanych urządzeń

@GrzegorzSzypa wyczyść pamięć w aplikacji i spróbuj ponownie wczytać, ewentualnie na nowo będzie trzeba się zalogować.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 64
  • 66
  • 1

Aplikacja Mobilna Mój Orange 5.x.x - błędnie wyświetlana lista Zalogowanych urządzeń

Niestety to nie pomogło, i co prawda aktualne urządzenie pokazuje normalnie, i nie jest zduplikowane, ale Pozostałe urządzenia dalej są tak jak był. Swoją drogą zastanawia mnie czym jest to Nieznane urządzenie (może to przeglądarka internetowa na komputerze), bo jeśli jest tak jak opisywane to powinna mi się tutaj pokazać też sesja z komputera a niestety jej nie ma (nie ma z aktualną datą), przynajmniej aktualnej (pytanie jeszcze jak powinna być nazwana).

GrzegorzSzypa_0-1599756182998.png

 

Ciekawostką jest tutaj to że jak kliknę na pozostałe urządzenia i wyloguje je to znikają na zawsze z tej listy. Może To nie jest w  żaden sposób trackowane, i ta sesja w aplikacji na liście staje się po prostu sesją widmo (pozostaje tylko wpis, który się nie usunął)