Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

Cześć.

Posiadam 3 abonamenty, dla siebie siostry i mamy. W nowej aplikacji Mój Oragne 3.8 po zalogowaniu się na wszystkie konta otrzymuję taki oto obrazek (załącznik). Da się coś z tym zrobić żeby wyglądało to normalnie czy błąd leży gdzieś po stronie aplikacji?

Pozdrawiam,
Mati.


Screenshot_20170121-140318.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

Witam ponownie.

Dziękuję za zainteresowanie i wszystkie odpowiedzi.

Uruchomienie na nowo aplikacji i telefonu nic nie dało. Nie miałem też możliwości sprawdzenia aplikacji u mamy i siostry.

Zainstalowałem na nowo całą aplikację Mój Orange i okazało się, że zalogowanie się na jedno konto tworzy automatycznie profile kont scalonych, przy czym aby zobaczyć szczegóły na tych dwóch kontakch trzeba podać kody abonenckie.


Tak więc wystarczy znać dane logowania do konta na jednej usłudze mobilnej, a na resztę kont (które pojawiają się automatycznie) logujemy się przez kody abonenckie. To rozwiązało mój problem.

Wcześniej dodałem ręcznie i zalogowałem się na wszystkie trzy konta osbno co spowodowało utowrzenie redundantnych profili.

Pozdrawiam,
Mati.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

Zdublowanie kont spowodowane nieraz jest wielokrotną próbą rejestracji konta. Spróbuj wyłaczyć i włączyć apkę, lub zrób to z telefonem. Jeżeli to nie pomoże, zgłoś błąd aplikacji poprzez stronę Mój Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

@MatiMajster, sprawdziłbym na telefonach siostry i/lub mamy, o ile mają taką możliwość  i w sytuacji gdby się sposób wyświetlania powtórzył, zgłosił @Artur@Marta co Wy na to?

 

Update... gdy to pisałem i chciałem sobie przypomnieć kto "prowadzi" apkę MO na kolejnej zakładce, wywaliło mnie z NO... musiałem ponowić logowanie... @Piotrek, masz pomysł co do przyczyny wylogowania?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami


Misiek62 napisał(-a):

 

 

Update... gdy to pisałem i chciałem sobie przypomnieć kto "prowadzi" apkę MO na kolejnej zakładce, wywaliło mnie z NO... musiałem ponowić logowanie... @Piotrek, masz pomysł co do przyczyny wylogowania?


Coś się dzieje na łączach...u mnie 5min temu wywaliło/zrestartowało cały router...też przy próbie wyświetlenia kilku kart...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 1

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

Witam ponownie.

Dziękuję za zainteresowanie i wszystkie odpowiedzi.

Uruchomienie na nowo aplikacji i telefonu nic nie dało. Nie miałem też możliwości sprawdzenia aplikacji u mamy i siostry.

Zainstalowałem na nowo całą aplikację Mój Orange i okazało się, że zalogowanie się na jedno konto tworzy automatycznie profile kont scalonych, przy czym aby zobaczyć szczegóły na tych dwóch kontakch trzeba podać kody abonenckie.


Tak więc wystarczy znać dane logowania do konta na jednej usłudze mobilnej, a na resztę kont (które pojawiają się automatycznie) logujemy się przez kody abonenckie. To rozwiązało mój problem.

Wcześniej dodałem ręcznie i zalogowałem się na wszystkie trzy konta osbno co spowodowało utowrzenie redundantnych profili.

Pozdrawiam,
Mati.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami

Dzięki za info @MatiMajster. Ważne że poradziłeś sobie z problemem. Możesz oznaczyć swój post jako rozwiazanie. 

 

Pozdrawiam

Maciej


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Aplikacja Mój Orange - Błąd z kontami


MatiMajster napisał:
Zainstalowałem na nowo całą aplikację Mój Orange i okazało się, że zalogowanie się na jedno konto tworzy automatycznie profile kont scalonych, przy czym aby zobaczyć szczegóły na tych dwóch kontakch trzeba podać kody abonenckie.

@MatiMajster Emotikon: Szczęśliwy
Dodam jeszcze tylko w temacie wspomnianych kodów, że można wyłączyć (lub włączyć) autoryzację za ich pomocą z tego poziomu (oczywiście po zalogowaniu w serwisie www Mój Orange😞

ZABEZPIECZENIA.PNG

Osobiście mam wyłączone jw. Emotikon: Bardzo szczęśliwy