Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Katani1 , @slav72 , @Kimiriko i @ketrasaArtur , niech teraz zaprzeczy ktoś, że mają bugi!😀 A ten mój z przed kilku dni to ja sam sobie wymyśliłem i domalowałem obrazek? Albo mają graficiarzy, albo grafików od agrafek😂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Aplikacja Mój Orange 5.x

@bronzub ja nigdy nie zaprzeczam. Ogólnie jestem zdania, że MO to naprawdę Ale potrafi się czasem nieźle krzaczyć czy te niezapowiedziane ,,pracę planowe". 

 

Chodź i tam biorąc pod uwagę moje doświadczenie z innymi operatorami wypada naprawdę nieźle. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

Aplikacja Mój Orange 5.x

@bronzub  twój przykład to raczej świadczy o błędach przy przejściu z FLEXA do Orange na Kartę. Nawet tak prawdę mówiąc nie wiem czy sprawdziłeś jaką ofertę obecnie posiadasz i jaką miałeś po przejściu  przed doładowaniem za 200 zł.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x


@andrzej1441napisał(-a)

@bronzub  twój przykład to raczej świadczy o błędach przy przejściu z FLEXA do Orange na Kartę. Nawet tak prawdę mówiąc nie wiem czy sprawdziłeś jaką ofertę obecnie posiadasz i jaką miałeś po przejściu  przed doładowaniem za 200 zł.


@andrzej1441 , tamten bug był opisany ciut wcześniej, a przeszedłem zFlexa na free 18 stycznia, co zresztą appka i konto webowe MO pokazują co się stało po doładowaniu za 200 zł😊nowy prepaid.JPGOFnK.JPG


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Aplikacja Mój Orange 5.x

Widzę poprawili ta gafę z 2022 rokiem. 

Screenshot_2023-01-22-18-15-13-419_com.android.chrome.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Kimiriko , czytają nas, albo dostali cynk😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1578
  • 5379
  • 57

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja już może u niektórych działać, strona jeszcze nie.

@bronzub Standardowo przy przejściu  do Free dostaje się 2 GB na koncie ważne ROK o raz RWK na wychodzące. Powinno otrzymać się SMS powitalny oraz także SMSy o informujace o RWK i 2 GB.

Dopiero po tym można prawidłowo korzystać z karty.

Ponieważ z Flexa przechodzi się do Free przez konsultanta i nie ma tymczasowego nr to nie wiadomo co tak naprawdę zostało zlecone i aktywowało się. Jak zrozumiał konsultant twoje zlecenie. Systemy mogą pokazywać niektóre rzeczy z opóźnieniem.

 

Informacja:

Byłem więc zachwycony, że w końcu. Zawsze bez limitu wskoczyło na drugi dzień po komendzie AKT365 z regulaminu „Więcej czasu na Internet”. Zrozumiałem, jak przeczytałem, że to OFNK jako FREE, a nie jako inna taryfa.

zupełnie jest niezrozumiała a nawet błędna.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@andrzej1441 , "w końcu" - odniosłem do całego procesowania z Flexa do OFnK. Tak też zostało przeniesione wraz z powitalnymi smsami i 5 GB na start w większej paczce o 1GB. Natomiast komenda AKT 365 w regulaminie odnosiła się do OFnK i nie było w nim jednoznacznego stwierdzenia, że to nowa taryfa, tylko w ramach akcji więcej internetu spowodowało, że zrobiłem ruch, którego żałowałem. Już jest wyprostowane na OFnK😁 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mój Orange v5.65. W końcu naprawili przycisk "wstecz". Można już normalnie wychodzić z aplikacji. 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@marcin19883 kolega @tolek  już o tym pisał w środę.