Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja Mój Orange 5.x

Skoro @Wojciech zamknął temat o testach aplikacji, więc czas założyć nowy o aplikacji oficjalnie 😄

 

Bo trzeba skomentować nową stronę https://www.orange.pl/mo

Podobno słychać kroki 😄

 

kroki.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

I w końcu nadszedł tryb ciemny...

Wersja 5.12.0.4532

IMG_20200817_132947.jpg

IMG_20200817_133138.jpg

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

700 ODPOW. 700
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Piotrekk85  mi ta nowa aplikacja MO już normalnie działa, po wczorajszej aktualizacji, wysyp tematów teraz o MO 5.0 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dla mnie za dużo reklam. Nawet jak się ustawi wszystko na nie.
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Piotrek tam reklam za dużo nie ma, też mam zablokowane wszystko co się da, aplikacja dużo lepsza od tej starej wersji i wgląd w 3 simki mam, przełączanie mega szybkie 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim  Mi też się bardzo podoba wygląd aplikacji - czysty, przejrzysty, do tego bezpośrednio połączony z Nowym Mój Orange

Tylko trybu ciemnego mi brakuje


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

A nadal niema trybu nocnego 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ja jeszcze nie otrzymałem aktualizacji pewnie do końca tygodnia pojawi się dla pozostałych osób

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Windowv2  trybu ciemnego brak, ale pewnie z czasem wprowadzą, nie oczekuj wszystkiego od razu, ważne że aplikacja działa 😉

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jeszcze dodam, pomęczyłem Google Play na Xiaomi Mi9 gdzie Mój Orange w starej wersji, dołączyłem do beta testerów Google i ikona MO zmieniła się na tą z beta MO, choć uparcie nie chce się aktualizować, nawet przeinstalowanie nic nie dało, trzeba więc poczekać na nową wersję MO, oby nie za długo 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Pierwsze moje spojrzenie na apkę w abonamencie:

  • na pierwszym panie bak potrzebnych info o abonamencie, trzeba kliknąć, aby zobaczyć co dalej, no niech będzie.
  • Internet ok, tyle co mam, tyle samo się wyświetla.
  • Minuty międzynarodowe podane w sekundach. Czemu nie w minutach? Brak minut na połączenia komórkowe, mimo, że mam wykupione.
  • SMS/MMS - mam bez limitu, mimo, że nie mam wykupionych.

To już coś, bo poprawiony jest dostęp do mojego planu abonamentowego.

 

Info co do numerów prepaid, to dalej brak da ważności pakietów internetowych. Są podane dni, więc trzeba sobie przeliczać. Czy to duża trudność wstawić daty zamiast ilość dni do końca ważności pakietu?

 

Brak dostępu do numerów, które były zarejestrowane przed 2009 rokiem. Wyświetla się numer konta, natomiast po kliknięciu, żeby wejść w numer konta, mam napis: 

 

"Mój błąd, coś się nie

ściągnęło... A miało."

 

Co ze starszymi numerami? Dalej będą blokowane, czy może w końcu zostaną odblokowane i uzyskam do nich dostęp?