Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

W tym temacie będziemy wrzucać krótkie ankiety dotyczące korzystania z bety Mój Orange, czyli nowego konta na orange.pl

 

Zależy nam, abyście powiedzieli, co myślicie, bo na podstawie Waszych odpowiedzi będą decydować się losy konkretnych funkcji w becie 🙂

 

Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o kolejnych ankietach to dodajcie komentarz lub wybierzcie Opcje tematu - Obserwuj 🙂

 

Na początek prosimy Was o zerknięcie i wypełnienie tutaj:

https://36z2mbi1.optimalworkshop.com/chalkmark/xni0smdq 

 

12 ODPOW. 12

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

@Misiek62, @Anonim, @Piotrekk85, @Jozefg, @mabud73, braliście udział w dyskusjach o becie w grupie zamkniętej, więc może Was zainteresuje 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Wypełnione 😉 tylko czy ja jestem obiektywny? 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Chyba kliknąłem 😉 i dodałem temat do obserwowanych, ale z założenia mam wyłączone powiadomienia na e-mail ... więc... 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Też wypełniłem, ale jak potoczą się losy, to programistów zadanie, by zoptymalizować.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Ok można działać na ankietach Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Szybko poszło... 😄


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Wielkie dzięki za pomoc! Dopytam jeszcze przy okazji tych, którzy brali udział w ankiecie: czy ta funkcja, o którą Was zapytaliśmy w ogóle pasuje Wam do jakiejkolwiek kategorii w tym menu? Może utworzylibyście całkowicie nową kategorię? Macie jakieś przemyślenia?:)

Dzięki!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Mnie to pasuje do wsparcia , ale... niektórzy mogą szukać w telefonach i urządzeniach i trafią do oferty handlowej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[ANKIETA] Nowe konto Mój Orange - co byś wybrał(a)?

Szczerze nie wiem czy taka funkcja jest potrzebna, bo póki co w Mój Orange nie wiele się zrobi w sprawie problemów z netem (takie miałem zadanie). Z jednej strony wypadało by sprawdzić konfigurację i fajnie jakby była opcja pobrania konfiguracji bezpośrednio z mój orange. Z drugiej nie wiem czy będzie narzędzie np. do sprawdzenie statusu lejka/pakietów/zasięgu w lokalizacji telefonu. Trzecia droga to kontakt z BOK. Nazwa najprościej "problemy z internetem" lub "zgłoszenia".