Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Łączenie kont w Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

 

Witam!

Mam problem z dołączeniem usług  do nowego mojego konta na orange.pl

Usunąłem stare konto i założyłem nowe(po przedłużeniu umowy).Chcąc połączyć posiadane moje usługi z nowym kontem wpisując nr usług wyświetla się komunikat,że usługi są już zarejestrowane.Co mam zrobić abym mógł zarządzać posiadającymi usługami (tel.stacjonarny,neostrada,tv i tel.kom.)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Łączenie kont w Mój Orange

Edit: masz dwie usługi do powiązania - usługa1 i usługa2. Rozumiem, że do usługa1 masz dostęp. A jak logujesz się do usługa2 - masz info, że dana usługa nie ma konta?

 

Dziś są także prowadzane prace na portalu, więc może przez to. Poczekaj do jutra. Jeśli problem będzie nadal, zgłoś to na BOK np. przez czat http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Łączenie kont w Mój Orange

A jesteś pewny, że skasowałeś konto?

Mam propozycję. Wyloguj się z obecnego konta i spróbuj zalogować się na stare (te co skasowałeś) wpisując w polu login numer usługi (a nie login). Jeśli nie znasz hasła, skorzystaj z opcji przypomnienie hasła.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

Niestety ,nic z tego.Na stare konto już nie mogę zalogować się 😞

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Łączenie kont w Mój Orange

A jaki masz komunikat błędu?

 

 

A poza tym ważne którą opcję wybierasz przy próbie powiązania usług. Bo z Twojego opisu wnioskuję, że masz loginy i hasła na obu kont:


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

dana usługa nie posiada konta


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

korzystam z nowego loginu i hasła,wchodzę na swoje konto a jak chcę powiązać z nim swoje usługi to cały czas wyskakuje,że ta usługa jest już zarejestrowana w orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Łączenie kont w Mój Orange

Edit: masz dwie usługi do powiązania - usługa1 i usługa2. Rozumiem, że do usługa1 masz dostęp. A jak logujesz się do usługa2 - masz info, że dana usługa nie ma konta?

 

Dziś są także prowadzane prace na portalu, więc może przez to. Poczekaj do jutra. Jeśli problem będzie nadal, zgłoś to na BOK np. przez czat http://orange.pl/kontakt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

dzięki !


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Łączenie kont w Mój Orange

@marekmichalek55

          najlepszą formą podziękowania

          jest oznaczenie rozwiązania 😉

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Łączenie kont w Mój Orange

Miałam z mężem łączony profil ale po zalogowani sie na Nowy nasz Orage pojawił sie tylko jeden nr,.tel tj.mój a męża nie.Teraz nie mogę na nowo założyć mężowi konta bo otrzymuję info ,że już taki profil jest ...ale gdzie? ja ze starego już wejśc nie mogę.