Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

Czy jest możliwość zmiany oferty (takiego jakby przedłużenia umowy) gdy Orange automatycznie przedłużyło mi umowę na kolejne pół roku? Już drugi raz przegapiłam termin końca umowy a chciałabym przesiąść się na większą prędkość 😕

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

Nie będzie problemem przejście na większą prędkość. Dodatkowo od Autmatycznego Przedłużenia Umowy APU można odstąpić w zależności jakiej długości była umowa. Przy umowie 2 letniej ma się na to 3 miesiące od wejścia APU, a przy rocznej umowe  1 miesiąc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

Witaj! Ogólnie sytuacja wygląda tak, że w przypadku APU dla usługi multimedialnej (internet, tv itp.) odnowienie promocji jest możliwe po jego wejściu w życie. Umowa oczywiście przedłuża się od najbliższego okresu rozliczeniowego i równiez od tej daty możesz korzystać z nowej promocji. Piszesz, że przedłużenie poszło na 6 miesięcy czyli zapewne sprawa dotyczy Neo tak więc skontaktuj się z BOK naświetl temat i powinno dać się załatwić.

Co do informacji od @slaskdar2 to chciałbym sprostować. Odstąpienie od APU w terminie 1 mca dla umowy 12 miesięcznej i 3 mcy przy 24 miesięcznych umowach możliwe jest tylko w przypadku usługi telefonicznej w dostępie analogowym (czyt. telefon stacjonarny z gniazdka). Tym samym w przypadku APU dla neostrady nie ma mozliwości odstąpienia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

@poduszka myślę że jest taka możliwość - zadzwoń do BOK lub przejdź się do salonu i podpisz umowę na nową prędkość. Jeśli się mylę to niech mnie koledzy którzy pracują w Orange lub mają większą wiedzę na ten temat poprawią. Ale na wyższą prędkość z tego co wiem można przejść w każdym momencie trwania umowy. Pozdrawiam.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 5
  • 2

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

Nie będzie problemem przejście na większą prędkość. Dodatkowo od Autmatycznego Przedłużenia Umowy APU można odstąpić w zależności jakiej długości była umowa. Przy umowie 2 letniej ma się na to 3 miesiące od wejścia APU, a przy rocznej umowe  1 miesiąc.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

zmiana oferty przedłużonej automatycznie


pablo_ck napisał(-a):

@poduszka myślę że jest taka możliwość - zadzwoń do BOK lub przejdź się do salonu i podpisz umowę na nową prędkość. Jeśli się mylę to niech mnie koledzy którzy pracują w Orange lub mają większą wiedzę na ten temat poprawią. Ale na wyższą prędkość z tego co wiem można przejść w każdym momencie trwania umowy. Pozdrawiam.


@poduszka ... co do zasady Pablo_ck prawidłowo ocenia możliwość zmiany umowy w każdym momencie, jeżeli wiąże się to ze zmianą "do góry". Jeśli dobrze rozumiem chodzi Ci o zwiększenie prędkości internetu. Uzupełnię tylko, że jeżeli chodzi o kontakt z BOK, to w przypadku gdy masz także telefon komórkowy z numerem Orange, to możliwy jest darmowy kontakt z BOK przez aplikację "Mój Orange" - tam u dołu ekranu jest ikona połączenia z konsultantem albo chata albo rozmowy. Sam korzystałem też z chata przez stronę właśnie podczas wybierania usługi, czy to na telefon czy też na internet.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

Witaj! Ogólnie sytuacja wygląda tak, że w przypadku APU dla usługi multimedialnej (internet, tv itp.) odnowienie promocji jest możliwe po jego wejściu w życie. Umowa oczywiście przedłuża się od najbliższego okresu rozliczeniowego i równiez od tej daty możesz korzystać z nowej promocji. Piszesz, że przedłużenie poszło na 6 miesięcy czyli zapewne sprawa dotyczy Neo tak więc skontaktuj się z BOK naświetl temat i powinno dać się załatwić.

Co do informacji od @slaskdar2 to chciałbym sprostować. Odstąpienie od APU w terminie 1 mca dla umowy 12 miesięcznej i 3 mcy przy 24 miesięcznych umowach możliwe jest tylko w przypadku usługi telefonicznej w dostępie analogowym (czyt. telefon stacjonarny z gniazdka). Tym samym w przypadku APU dla neostrady nie ma mozliwości odstąpienia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 12
  • 5

zmiana oferty przedłużonej automatycznie

@Misiek62 w przypadku APU to trochę skomplikowane jest ale ogólnie masz rację. W górę zawsze można pójść. Komplikacje lub potrzeba niestandardowego działania mogą pojawić się przy potrzebie przejścia z ofertą w dół.