Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem z kompem dns lub coś innego


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z kompem dns lub coś innego

Witam, mam problem, mój komp stacjonarny szaleje mam łącze do 10M a na nim max 3M a czasami dochodzi do 8,5M, myślałem ze to wina karty sieciowej wiec kupiłem dodatkową na USB i po WI-FI ale nadal problem taki sam, na innych urządzeniach jest OK choć nie zawsze ale dużo lepiej

 

czy ustawienia karty sieciowej jakiś DNS itd może pomóc może ktoś ma jakiś pomysł co robić bo mnie sie już skończyły 🙂

4 ODPOW. 4

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

problem z kompem dns lub coś innego

@qbarc  Zaloguj się do modemu i wrzuć nam statystyki. Dla Funboxa/Liveboxa to będzie tak: adres 192.168.1.1 nazwa admin, hasło na naklejce pod spodem modemu i przejdź do zakładki Wsparcie ->informacje systemowe -> DSL i wrzuć tutaj statystyki DSL. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z kompem dns lub coś innego


Screenshot_2019-09-09 Orange FunBox 2 0(1).png

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

problem z kompem dns lub coś innego

zauważyłem jeszcze jedno ze najwięcej złego dzieje się jak odpale dekoder TV wtedy tylko ten jeden komputer szaleje i traci siec aż do 1M spada, ale jak w tym samy czasie przetestuje Wi-Fi to mam 8,5 i jak podepne innego kompa pod ten sam kabel rowniez jest 8,5 a ten jak by kłócił się z jakimis ustawieniami i obcina net


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

problem z kompem dns lub coś innego

@qbarc  Linia jest dobra. Spróbuj zresetować modem spinaczem. Musisz go wsadzić i przytrzymać w dziurce przez kilka sekund.