Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

mój orange nie mogę zgłosić awarii


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 46
  • 0

mój orange nie mogę zgłosić awarii

Witam jescze nie dawno mogłem zgłosić przez aplikacje mój orange awarie, a dziś nie mogę bo wyskakuje brak połączenia i że nie można pobrać danych gdy chce już finalizować zgłoszenie awarii, chciałem przez chat też zgłosić ale tam tylko od poniedziałku do piątku, a infolinia to nigdy niema sensu. Ktoś coś może wie dlaczego przez aplikacje mój orange nie można zgłosić? Czy to tylko dziś czy ogólnie się nie da?

68 ODPOW. 68

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

mój orange nie mogę zgłosić awarii

Przyczyn nie znam. Ale na bocie czatu usterkę można zgłosić całą dobę.

 

IMG_20190608_135448.jpg

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 46
  • 0

mój orange nie mogę zgłosić awarii

właśnie nie mogę bo wyskakuje że doradcy są od pn do pt i nie można nawet wpisać tego tekstu zgłoszenia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

mój orange nie mogę zgłosić awarii

Tekst nie jest potrzebny. Jak wybierzesz guzik wskazany wyżej strzałką, możesz wpisać numer usługi i wybrać rodzaj usterki.

 

Screenshot_20190608-140106.jpg

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 46
  • 0

mój orange nie mogę zgłosić awarii

Gdy wprowadzę id neostrady to niby sprawdza moje połączenie i pisze że nie można zdiagnozować i że potrzebna jest rozmowa z doradca jak kliknę że chce kontynuować to pisze że pracują od pn do pt a jak że nie to dziękują za rozmowę i życzą miłego dnia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

mój orange nie mogę zgłosić awarii

To już raczej musisz zdecydować albo czekasz do poniedziałku na czat albo dzwonisz dziś na infolinię.
Anonim

Nie dotyczy

mój orange nie mogę zgłosić awarii

@losiekpierwszyy , masz jeszcze do wyboru dwie bezpłatne opcje:

przez aplikację FunBox i przez tzw. Błękitną Linię 19393. W tej drugiej opcji lektor podpowiada co wcisnąć, zrobi automatyczny pomiar i w razie usterki przyjmie oraz da nr. zgłoszenia na podany przez Ciebie numer. O ile nic się nie zmieniło, to techniczne sprawy są na tonowym 2. Słuchaj więc uważnie i w razie problemów, dzwoń do skutku. Dopiero połączenie z konsultantem jest płatne. Płatne też jest na 510100100.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 46
  • 0

mój orange nie mogę zgłosić awarii

A jest bardzo aplikacja fun box ogólnie? Czy tylko mój orange?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

mój orange nie mogę zgłosić awarii


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 36
  • 46
  • 0

mój orange nie mogę zgłosić awarii

Ta aplikacja też sprowadza wszystko do infolinii więc będę musiał poczekać do poniedziałku aż na czacie będzie można zgłosić awarie