Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

od wczoraszego wieczoru internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny. Grać online jest niemożliwe kiedy co chwile na ok. minute rozłącza. Mam neo dobre 10 lat. i zawsze były z tym problemem, rozłączało parę razy na dobę. Ale od wczoraj to już przegięcie. Czy takie rozłączanie jest dobrą podstawą do rozwiązania umowy ? jeśli tak, to jak mam to zrobić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 1

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

Proponuję zgłoś to szybko i bezpłatnie poprzez aplikację Mój Orange. Pobierz aplikację na telefon, załóż konto i wszystko będziesz mieć pod ręką. Jak się problem będzie powtarzać zgłosisz ponownie. Wtedy będzie widoczna tez skala zgłoszeń, zapewne coś z synchronizacją...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

Nie jest podstawą do rozwiązania 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 37
  • 2

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

Ja na twoim miejscu zgłosiłbym do BOK-u jako awarię. Prawdopodonie masz utratę synchronizacji łącza ze względu na wadliwe połaczenia na końcówkach. Ja kiedyś też walczyłem z tym problemem, nawet nie wiem ile razy był u mnie techik (za każdym razem inny). Aż trafiłem na solidnego technika, i mam z tym ponad rok już spokój.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 1

internet rozłącza się kilka razy w ciągu godziny

Proponuję zgłoś to szybko i bezpłatnie poprzez aplikację Mój Orange. Pobierz aplikację na telefon, załóż konto i wszystko będziesz mieć pod ręką. Jak się problem będzie powtarzać zgłosisz ponownie. Wtedy będzie widoczna tez skala zgłoszeń, zapewne coś z synchronizacją...