Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

@ketrasaArtur , @DawidR  całkowita racja skoro w salonie po zdaniu dostaje się potwierdzenie, to powinno być tak samo w przypadku zdania sprzętu wysyłkowo (nie mówię już o korespondencji papierowej, wystarczyłaby wiadomość mailowa lub sms).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 65
  • 0

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Dlatego najlepiej iść do salonu Orange i zdać sprzęt .    Dostanie się potwierdzenie i sprawa jest czysta - mamy pewność. Odesłanie też załatwia sprawę ale zawsze pozostaje niepewność czy wszystko jest OK


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?


@Decklennapisał(-a)

Dlatego najlepiej iść do salonu Orange i zdać sprzęt .    Dostanie się potwierdzenie i sprawa jest czysta - mamy pewność. Odesłanie też załatwia sprawę ale zawsze pozostaje niepewność czy wszystko jest OK


Prawda, ale jeśli ktoś nie lubi nosić maski...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Są też miejscowości w których nie ma salonów Orange, a placówki partnerskie nie mają obowiązku przyjmować sprzęt i wtedy pozostaje tylko wysyłka do magazynu centralnego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?


@slav72napisał(-a)

Są też miejscowości w których nie ma salonów Orange, a placówki partnerskie nie mają obowiązku przyjmować sprzęt i wtedy pozostaje tylko wysyłka do magazynu centralnego.




Każdy salon, nawet ten partnerski ma obowiązek przyjąć sprzęt. Wszystkie mają te same uprawnienia.

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

@Arti_Kn_Pl  a widzisz, dzięki za info, gdyż jak zdawałem FB 3.0 poszedłem do małego punktu w galerii handlowej (miałem tam rzut beretem) i powiedzieli mi że nie przyjmują zwrotów sprzętu (był to początek lutego) więc udałem się ze zwrotem do salonu, który był o wiele dalej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 90
  • 0

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Dokładnie tak. Również polecam salon plus potwierdzenie zwrotu sprzętu na papierze. W 2017 roku uchroniło mnie to przed zapłatą 700 zł - na taką kwotę opiewała nota obciążeniowa za sprzęt, który zdałem.

Kolejna przygoda ze zwrotem sprzętu była w 2019 - brakowało w systemie informacji o ONT i nie dało się go zwrócić. Jeśli dobrze pamiętam, to był początek wprowadzania systemu zawierania umów z podpisem na tablecie i nie było opcji papierowego potwierdzenia. Po informacji, że mogę zostawić sprzęt, ale nie dostanę na to żadnego dokumentu sprzęt został u mnie. Darmowy magazyn 😉 A może jeszcze kiedyś się przyda.

Anonim

Nie dotyczy

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Jeśli chodzi o zwrot sprzętu w salonie, nawet papierowe potwierdzenie nie gwarantuje faktu, że nie dostaniemy za niego noty. Ale jeśli sprzęt był zwrócony sprawa jest do odkręcenia. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Jak zwracałem ONT paczkomatem, to po chyba kilkunastu dniach urządzenie zniknęło z listy dzierżawionych od Orange na koncie Mój Orange


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 36
  • 0

Zwrot routera - czy dostanę jakieś potwierdzenie?

Po zwrocie FB 3.0 paczkomatem po paru dniach dostałem mailowe potwierdzenie zwrotu. Don't stress