Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwiększenie prędkości internetu ze 100 do 300 Mb/s = rozpoczęciem umowy od nowa...?

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Zwiększenie prędkości internetu ze 100 do 300 Mb/s = rozpoczęciem umowy od nowa...?

Sorry, że dopiero tu zaglądam..

 

Umowę na Orange Love mam dokładnie do 17.04.2021, tak więc jeszcze prawie rok i nie będę przedłużał na kolejne 2 lata tylko ze względu na internet, ponieważ chcę przy okazji przedłużenia umowy zrobić trochę "roszad" w swoim pakiecie w Orange.. między innymi zrezygnować z jednego z numerów komórkowych, którego w ogóle nie używam i podmienić go na jeden z innych numerów jakie posiadam w Orange.

Bez sensu też mam w pakiecie telefon stacjonarny... kto w dzisiejszych czasach używa w domu takiego telefonu, a nam się wciska i trzeba płacić.. parę złotych, nie wiele, ale trzeba.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zwiększenie prędkości internetu ze 100 do 300 Mb/s = rozpoczęciem umowy od nowa...?

@jarmk przez prawie rok może sporo zmienić się w ofercie. Jeżeli zamierzasz jednak czekać do końca umowy, to na kilka tygodni przed końcem trzeba sprawdzić warunki i promocje na przedłużenie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Zwiększenie prędkości internetu ze 100 do 300 Mb/s = rozpoczęciem umowy od nowa...?

Warto przedłużać teraz ofertę na światłowód czy spodziewać się lepszej oferty ??? Mam 1000/100 płacę 99,99zł