Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zostałem oszukany przez orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Zostałem oszukany przez orange

Ostatni zadzwonił do mnie pan z orange że ma super ofertę dla mnie jak wezmę orange światłowód to będę miał mniejszy rachunek z 340 do 150zł za wszystkie usługi wszystko fajnie tylko nie powiedział że do tego dochodzi raty za sprzęt nowy ruter a miałem zapłacić tylko 50zł za aktywacje co się okazał dostałem rachunek na 630zł bo orenge naliczyło mi rachunek stary za półtora miesiąca plus ten nowy za cały miesiąc jak to możliwe.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zostałem oszukany przez orange

@listonosz69  po co Ty piszesz o tym samym w dwóch tematach? w wątku "Funbox 3.0 bezużyteczny (?) w nowych mieszkaniach" odpowiedziałem Ci to samo co @Piotrekk85, a Ty, że już sprawę wyjaśniałeś w BOK... 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zostałem oszukany przez orange

Wszystko powinno być rozliczone proporcjonalnie wg liczby dni. Zwróć uwagę że umawiasz się na kwotę za miesiąc a nie na fakturze. Tylko pierwsza faktura zwykle bywa większa. Jak coś się nie zgadza, złóż reklamację.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zostałem oszukany przez orange

@listonosz69  po co Ty piszesz o tym samym w dwóch tematach? w wątku "Funbox 3.0 bezużyteczny (?) w nowych mieszkaniach" odpowiedziałem Ci to samo co @Piotrekk85, a Ty, że już sprawę wyjaśniałeś w BOK...