Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana dostawcy światłowodu a infrastruktura Orange


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Zmiana dostawcy światłowodu a infrastruktura Orange

@Monnqx tak jak koledzy napisali jeśli faktycznie na ulicy są tylko kable Orange to nic nie trzeba robić. Przyjdzie do domu tylko technik i ci zamontuje modem i ont. Pod warunkiem że to co pisze na stronie jest prawdą. Jeśli jednak po słupach biegnie równolegle sieć Netii czy UPC to będą robili nową przewieszkę do domu. 

 

PS. Routingiem się Orange nie przejmuje bo przeciętny użytkownik tego nie odczuwa czy ma ping 20ms czy 50. Czy pakiety szły przez Paryż czy przez Warszawę. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

Zmiana dostawcy światłowodu a infrastruktura Orange

Co do zamówienia i otrzymywania regulaminów to wystarczy zamówić usługę przez internet i jest 14 dni na odstąpienie od umowy. 
Ostatnio przedłużałem umowę na abonament komórkowy u konkurencji, po złożeniu zamówienia dostałem ofertę na maila razem ze wszystkimi dokumentami i miałem 7 dni na akceptacje oferty+ 14 dni od dnia akceptacji na odstąpienie od umowy 😉
Mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy jeśli pojawi się możliwość skorzystania z ofert konkurencji to rozważę zmianę póki co pod moim adresem orange jest najlepszą z dostępnych możliwości.