Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakład

Anonim

Nie dotyczy

Zakład

@WojcieszkoTylko pytanie padło ile idzie kasy na reklamę? a ty odpowiadasz o bilansach a kiedy widziałeś reklamę Vectry czy innego operatora ? 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zakład

Od Vectry to co tydzień widzę maila i na twitchu, czy też na yt. Chociaż nie ma ich u mnie. To samo Netia, chociaż tutaj już w zasiegu chociaż jestem. Jakoś nie zauważyłem nikogo pytania w tym wątku, poza sugerowaniem że w reklamach jest ładnie, a w rzeczywistości różnie. Chyba normalna rzecz w reklamie, prawda?

 

Edycja: @Anonim mozesz napisać. Cieakwe czy powiadomienie dostaniesz po edytowaniu.

Anonim

Nie dotyczy

Zakład

@Wojcieszkotak prawda tylko nie wiele osób rozumie treść reklamy, więcej mogę Ci napisać na PW ?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zakład

A co ma powiedzieć osoba nieznająca się, co słyszy, super internet światłowodowy, sieć nr #1? Sieć numer jeden we wkręcaniu klientowi kitu, bo jak już sam zaznaczyłeś, w reklamie jest ładnie a w rzeczywistości nie jest kolorowo. Taka osoba jak usłyszy takie coś, to się zdecyduje, a potem kliencie martw się sam, co my możemy, wszystko ok.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Zakład

Ja się zgadzam z tezą ,że Orange światłowód jest numer 1 na Naszym rynku ale w pakiecie z telewizją , założeniem konta bankowego Orange , telefonami na abonament ale do tego brakuje Orange Energia ponieważ nie mają tak dobrej oferty ,żeby zachęcić do zmiany operatora ponieważ podpisywanie umowy na 3lata za zakup energii elektrycznej przy obecnej cenie kWh w tej firmie nawet jeżeli jest dodatkowy bonus w postaci pieniężnej to i tak przez 3lata nic on nie znaczy bo korzyści jakie przynosi nie są w stanie pokonać oferty z jakiej korzystam teraz.Jeżeli Orange zrobiłby promocję i za to ,że korzysta się z oferty łączonej płacąc terminowo za faktury dało dodatkowo 10złotych upustu do faktur jak chociażby za założenie konta w Orange Finanse to sam zdecydowałbym się na zakup energii elektrycznej tutaj.

Dlatego uważam ,że owszem oferta łączona jest w tej chwili najlepsza na rynku i to można nazwać numer 1 a nie sam światłowód ponieważ dla użytkownika indywidualnego trzeba kombinować ,żeby mieć stałe IP czy jeszcze niższy PING w grach właśnie przez "tunelowanie" pakietów a w tej chwili takie coś potrafią tylko bardzo drogie routery lub wykupywanie dodatkowej usługi.

Sam światłowód od Orange po za stabilnością niczym innym się nie wyróżnia.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Zakład

Brak dobrego routingu, utraty pakietów, nie można nazwać stabilnością, więc niczym się nie wyróżnia oprócz tego, że jest na włóknie światłowodowym.. 😉 Inni operatorzy w innej technologii mogą wyciągnąć lepsze czasy opóźnień i routing jak mają lepszą politykę, a światłowód powinien się wyróżniać tym czymś, czego Orange nie ma, przez skąpstwo.

 

Przykładu daleko nie trzeba szukać, nieraz mam lepsze opóźnienia w technologii docsis, a ta narzuca przynajmniej te 5ms od strzała.

Anonim

Nie dotyczy

Zakład

@-brtk-To co napisałeś to się z tobą wypełni zgadzamEmotikon: Bardzo szczęśliwy