Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyższy upload na światłowodzie

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

Czy Orange uaktualni wartości uploadu na światłowodzie na miarę czasów i  rosnących potrzeb użytkowników ? Ideałem byłoby łącze symetryczne ale już nawet upload na poziomie 40-50% download zatrzymał by wielu klientów z Wielkopolski a niebawem z innych województw przed zmianą operatora.Nie wierzę w tłumaczenia, że w tej technologii się nie da bo u konkurencji to działa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyższy upload na światłowodzie

Nie znam takich planów Orange. Np. przy migracji z 600 Mbps na 1000Mbps nie pytali się klientów o zgodę i wszystkich zmigrowali (co nie zawsze sprawiło 100% zadowolenie klientów).

Zmiana wchodzi na hurcie 18 czerwca http://www.hurt-orange.pl/2019/03/nowe-opcje-predkosci-ftth-w-bsa/ więc w detalu pojawi się najprawdopodobniej w drugiej połowie czerwca (może niekoniecznie ten sam dzień). Tylko pytanie ile możesz poczekać i czy nowy poziom uploadu Cię zadowala, bo nie jest to nadal usługa symetryczna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyższy upload na światłowodzie

Tak, w czerwcu są planowane zmiany.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

Będzie dotyczyło wcześniej zawartych umów czy tylko nowych? Ważne bo obecnie właśnie stoję przed wyborem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyższy upload na światłowodzie

Nie znam takich planów Orange. Np. przy migracji z 600 Mbps na 1000Mbps nie pytali się klientów o zgodę i wszystkich zmigrowali (co nie zawsze sprawiło 100% zadowolenie klientów).

Zmiana wchodzi na hurcie 18 czerwca http://www.hurt-orange.pl/2019/03/nowe-opcje-predkosci-ftth-w-bsa/ więc w detalu pojawi się najprawdopodobniej w drugiej połowie czerwca (może niekoniecznie ten sam dzień). Tylko pytanie ile możesz poczekać i czy nowy poziom uploadu Cię zadowala, bo nie jest to nadal usługa symetryczna.

Anonim

Nie dotyczy

Wyższy upload na światłowodzie

Najgorsze, że dla opcji 100 Mb/s nic nie zmienią... Mogliby dodatkowo dać te 10 Mbps, tak aby było 20... 

Ale oczywiście - to za dużo jak na 70 PLN miesięcznie. 

Mi to oczywiście obojętne - bo 10 Mbps od biedy wystarcza a niedługo zwiększam do 300, ale mogliby pomyśleć o tych klientach, którym większy download niepotrzebny, a jak najbardziej przydałby im się większy upload 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyższy upload na światłowodzie

Zgłoś pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly a nóż widelec się coś zmieni.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

w opcji 100Mb/10Mb bez zmian czyli niebawem przyblokuje łącze wysłanie kilku zdjęć lub filmiku jako załącznik w e-mailu. To już szybciej pójdzie z telefonu po lte gdzie jest up. ok. 30Mb. Opcja 300 Mb kosmetyka, poniżej oczekiwań. Szkoda , że w Orange tak wolno idą zmiany. Dziękuję za szybką odpowiedź.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

Też bym chciał wyższy upload. Mam opcję 300/30 i jak się coś wysyła na youtube albo do chmury to trwa to wciąż długo. Ostatnio właśnie musiałem przesłać 16GB plik wideo i trwało to chyba 1,5godziny. Nie rozumiem w czym problem skoro to światłowód i ma nieograniczoną przepustowość. W inei się jakoś dało.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

od czerwca niby ma być te 50Mb/s dla mojej opcji ale to wciąż mało


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 39
  • 0

Wyższy upload na światłowodzie

A na łączu 1 Gbps też można liczyć na podniesienie uploadu? 🙂