Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrata pakietów, skaczący ping


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Utrata pakietów, skaczący ping

Od 2 miesięcy światłowód Orange działa gorzej niż internet radiowy z 2005 roku. Codziennie borykam się z utratą pakietów, skaczącym pingiem. Te niedojdy z działu technicznego nic w tej sprawie nie robią, co jakiś czas dostaję wiadomość, że usterka została naprawiona, a ja ciągle odczuwam te same problemy. Problem nie występuje stale, więc pajace, które przyjeżdżają tracą czas zarówno swój jak i mój. Problem występuje o losowych porach dnia, naprawdę żadnej reguły, choć nasila się wieczorami. Czy ktoś z Państwa też ma takie problemy? Dla podparcia tego co piszę, załączam screeny - to ma być światłowód, który tak chwalili i zachęcali, że to najlepsza opcja dla graczy?Bez tytułu1.pngBez tytułu2.pngBez tytułu4.pngBez tytułu5.pngBez tytułu6.pngBez tytułu7.pngBez tytułu8.pngBez tytułu9.pngBez tytułu10.png

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Utrata pakietów, skaczący ping

Do wp.pl dziur nie widać. onet.pl ma mniejszy ping. Teraz robione T-Mobile z Wawy

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

Anonim

Nie dotyczy

Utrata pakietów, skaczący ping

Temat z pingiem to nie nowość tu na forum @Maurolkit , jaki router masz?

Co do utraty pakietów, widocznie jest jakaś usterka na łączu, testy robić jak jest żle i zgłoszenia robić, innego wyjścia nie widzę, można zgłosić router do wymiany, może on ma usterkę i niestabilne łącze jest, jak masz FB 2.0 z ONT, to można podstawić własny router, tematów podobnych masa na forum, poczytaj może ci pomogą 😉


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Utrata pakietów, skaczący ping

Mam funboxa 3.0, który był już wymieniany a problem nadal występuje. Dziś niby mają naprawić coś na łączach, 2 miesiące zajęło, żeby ustalić, że coś faktycznie jest nie tak, bo wcześniej słyszałem tylko - "ale zrobiłem speedtest, wg mnie wszystko działa poprawnie." 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Utrata pakietów, skaczący ping

''ale zrobiłem speedtest, wg mnie wszystko działa poprawnie'' 😄

 

Nie wiem jak tacy ''fachowcy'' mogą pracować w jakiejkolwiek firmie teleinformatycznej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Utrata pakietów, skaczący ping

W Teltechu wszystko jest możliwe 😁