Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 3
  • 0

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

Witam,

mam problem z transferem danych przez klienta FTP (np: FileZilla) na hosting zewnętrzny - odrazu chcę wspomnieć, że hosting zewnętrzny tutaj nie stanowi problemu, u wcześnieszego operatora nie było problemów. Port obsługiwany to 21.

 

Objaw. Okres czekania między plikami .html/.php etc. jest bardzo długi - parę sekund. W przypadku wgrywania np: CMSów gdzie ilość plików to w granicy 5-10tys plików, to wyszacowuje mi ponad 8h uploadu - nierealne, a wielkość cms to 30-100mb.

 

Posiadam funbox 2.0 (wersja firmware SG10_sip-pl-5.9.13.17), prośba o pomoc w tej sprawie.

 

Moje próby:

- Odblokowanie NAT/PAT dla portu 21, dla wybranego komputera

- Konfiguracja zapory na funbox 2.0, ustawiony na niski

Otwarcie portów firewall dla IPv6 dla portu 21

- Połączenie z Internetem, ustawione bez_ochrony-XXXXXXX@neostrada.pl/ipv6 (XXXXXX jest wstawiony indywidualny login)

 

Pozdrawiam,

R.B. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

potrzebne Ci połączenie po ipv6? jeśli nie, usuń z loginu ten dopisek

jeśli potrzebujesz po ipv6, zgłoś uszkodzenie na bok podając adres serwera i ustawienia, może przy jakiejś aktualizacji softu będą naprawione problemy z ftp po ipv6 w fb 2.0

ew jeśli po drodze do serwera jest telia, to jest znany problem bo stronie telii

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

@romanbu54Jaki to był operator?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 3
  • 0

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

@vdsl2 Wcześnieszy operator UPC.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

potrzebne Ci połączenie po ipv6? jeśli nie, usuń z loginu ten dopisek

jeśli potrzebujesz po ipv6, zgłoś uszkodzenie na bok podając adres serwera i ustawienia, może przy jakiejś aktualizacji softu będą naprawione problemy z ftp po ipv6 w fb 2.0

ew jeśli po drodze do serwera jest telia, to jest znany problem bo stronie telii

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 3
  • 0

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

@Piotrekk85 Dzięki! Pomogło usunięcie /ipv6


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Transfer FTP - długi okres oczekiwania

@Piotrekk85 pomogło. Zgłoszenia, monterzy, przepinanie portów, wymiana routera, testy na X komputerach w X konfiguracjach, zgłoszenia, cała litania na Messengerze z Orange i nikt nic, aż tu kolega znalazł wątek i podesłał mi linka 🙂