Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Cześć,

pisałem o tym fakcie już na forum orange, ale tam za bardzo odpowiedzi nie dostałem.

Chcąc zgłosić online usterkę, przy obowiązkowym pomiarze łącza mój funbox 2.0 (a wcześniej też livebox 3.0, niżej opiszę o co chodzi) traci synchronizację, dochodzi 10 błędów SES i na nowo nawiązuje synchronizację.



Zgłaszałem ten fakt orange, zlecili wymianę liveboxa 3.0 na funboxa 2.0, bo mógł to być problem z routerem, po wymianie problem nadal występuje i muszę zgłaszać reklamację przez stronę orange zamiast usterki.. Dodam, że wykonując ręcznie pomiar na ich speedteście, pomiar jest wykonywany prawidłowo, tylko przez ich panel do zgłoszeń i obowiązkowym pomiarze łącza problem ten występuje. CZy ktoś z Was jest w stanie też to przetestować i napisać, czy po obowiązkowym pomiarze, zgłoszenie przejdzie Wam do drugiego kroku?

DLM mi ścięło prędkość, co jest widoczne na zrzucie wyżej i chciałem napisać zgłoszenie o restart DLM i nie moge normalnie, musze poprzez reklamację (co uczyniłem).
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Wydaje mi się, że to nie błąd, ale feature. Ja mam tak samo u rodziców w domu. Wykonywane jest rozłączenie serwisowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Widocznie jest przyczyna, która uniemożliwia przyjęcie uszkodzenia przez stronę www. Np. trwająca stabilizacja łącza, inne otwarte zgłoszenie....
Anonim

Nie dotyczy

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Raczej Nie ten problem jest od ponad roku wiec odpada stabilizacja lacza


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

A czy zgłaszasz usterkę korzystając z internetu na tym samym łączu do którego zgłaszasz usterkę?

 

Sorry za masło maślane.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Tak na tym samym laczu jak i innym od innego operatora tez jest to sam przez aplikacje Moj Orange na telefonie


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Wydaje mi się, że to nie błąd, ale feature. Ja mam tak samo u rodziców w domu. Wykonywane jest rozłączenie serwisowe.

Anonim

Nie dotyczy

Dot. Tracę synchronizację podczas zgłaszania usterki online.

Wiec zbyteczna opcja na Mój Orange do zgłoszenia uszkodzeń.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Swiatlowod-i-Neostrada

Skad ten post tak wysoko i dlaczego jego autorem jest ktoś o nicku vdsl2 jak to ja go pisałem na starym jeszcze forum orange??